Mať najlepšiu sieť na festivale neznamená byť nonstop na mobile

Ak však chcete byť aj na festivale online, prinášame vám najlepšiu sieť *, bezplatnú Wi-Fi a pre našich zákazníkov 5 GB festivalových dát navyše.

7. – 9.7.2022

Letisko Trenčín

Viac o festivale
Pohoda

Festival Pohoda sa vracia na letisko Trenčín v plnej kapacite

Orange, už tradične, pripravil oddychovú zónu s free Wi-Fi pripojením, s nabíjačkarňou, Orange expertami a atraktívnymi vychytávkami ako je napríklad Orange Lab. Pre svojich zákazníkov má pripravenú odmenu v podobe extra porcie 5 GB dát. Rovnako budú môcť návštevníci festivalu v Orange zóne odovzdať svoj starý nepotrebný mobil, pomôcť tak ekologicky ho recyklovať a zároveň tak môžu súťažiť o lístok na Pohodu 2023.

Súťaž o lístky na Facebooku
Pohoda

Užite si Pohodu v Orange zóne

Nájsť oddych v tieni je na Pohode cieľom nejedného návštevníka. Orange zóna okrem osviežujúceho oddychu pod prístreškom ponúka aj rôzne aktivity ako workshopy, rannú jógu, či osvedčenú Nabíjačkáreň, bez ktorej sa nezaobídete.

 • 5 GB dát zadarmo

  Nemusíte sa báť, že vám na Pohode dôjdu dáta. Ako náš zákazník a účastník festivalu máte možnosť získať 5 GB úplne zadarmo. O unikátne zážitky, tváre nových ľudí a pestrú plejádu festivalových fotiek sa skrátka musíte podeliť so svetom.
 • Lab Nadácie Orange

  Vzdelávaco-komunitná dielňa, v ktorej si môžete vyskúšať prácu s najmodernejšími digitálnymi technológiami (3D tlačiarne, laser cutter alebo plotter). Lab je skrátka miestom, kde myšlienky dostávajú tvar.
 • OPTIMISTAN

  Aj tento rok pripraví Nadácia Orange v spolupráci s OZ Do Pohody a ďalšími neziskovými organizáciami Optimistan. V tomto priestore na vás čakajú okrem iného aj diskusie na aktuálne spoločenské témy, ako je napríklad ochrana detí na internete alebo rozvoj komunitných centier po Slovensku.
 • Nabíjačkáreň

  Naša Nabíjačkáreň je úplná klasika, ktorú už ocenil nejeden návštevník s vybitým mobilom. To je to posledné, čo chcete na festivale plnom priateľov a zážitkov riešiť. Aj tento rok vám mobil nabijeme, postrážime a vrátime.
ilustračný obrázok fľaše

REcyklujeme

Vedeli ste, že celosvetovo sa každý rok vyrobí približne 1,5 miliardy mobilov? Zrecyklovaných je však len 1 - 2 %. Tisícky mobilov ležia nečinne v našich zásuvkách, pričom by sme ich mohli jednoducho zrecyklovať a dať materiálu druhý život.

Prineste nám do Orange zóny svoj starý, nepotrebný mobil a my zabezpečíme jeho ekologickú likvidáciu. Za každý odovzdaný kus darujeme 50 centov neziskovej organizácii INCIEN - Inštitút cirkulárnej ekonomiky.

Každý, kto nám prinesie starý mobilný telefón bude zaradený aj do súťaže o vstupenku na Pohoda Festival 2023. Zákazníci Orangeu za splnenie tejto misie v rámci programu Orange Svojim môžu získať:

 • Jednorazový balík 10 GB dát s platnosťou na 1 mesiac - platí pre užívateľov paušálov Go Yoxo, Go Safe Data a Go Safe Mini až Go Safe Extra.
 • Voucher 5 € na nákup kníh na www.martinus.sk - platí pre užívateľov paušálov Go Safe Premium a vyššie.
Grape

Uvidíte aj Orange Van

Orange Van vás bude baviť aj v stanovom mestečku. Môžete si v ňom nabiť telefón, vyskúšať VR okuliare Oculus Rift, či Orange TV s kompletnou ponukou našich TV služieb.

Live stream

Live stream z Pohody

Live stream z Pohody si môžete užiť odkiaľkoľvek s mobilom v ruke.

Sledovať ho budete môcť už od štvrtka 7.7. na facebookovej stránke Orangeu alebo na stránke festivalu Pohoda.

Pozrieť na Facebooku

*Vyhodnotenie mobilnej siete spol. Orange Slovensko, a. s., ako najlepšej mobilnej siete v SR vykonala na základe meraní a testov v priebehu rokov 2020 – 2021 spoločnosť Systematics-PAB Sp. s o. o.