Orange posilňuje svoju pozíciu v konvergencii Vylepšuje balík služieb Love a prináša nové atraktívne kombinácie hlasových paušálov a služieb na optike

Orange posilňuje svoju pozíciu v konvergencii  Vylepšuje balík služieb Love a prináša nové atraktívne kombinácie hlasových paušálov a služieb na optike

Nová konvergentná ponuka pod názvom Love Fiber je prirodzenou odpoveďou na vylepšenú televíziu, ako aj hlasových paušálov Go od Orangeu. Zákazníci v jednom balíku od jedného operátora môžu získať tú najlepšiu kombináciu mobilných aj fixných služieb, ktoré pokryjú potreby celej domácnosti za výhodné ceny a k tomu množstvo ďalších výhod.

  • Vylepšené a bohatšie balíky služieb Love Fiber
  • Dvojnásobná dávka dát pre paušály Go v rámci balíkov Love Fiber
  • Exkluzívny obsah v podobe Balíka HBO a kanálu Orange Sport zadarmo
  • Dotácia na zariadenia až do 240 eur
  • Zľava 25 % až na tri ďalšie paušály Go
  • Nová služba Môj balík Love s dátami k paušálu navyše
  • Internet s rýchlosťami až do 1 Gbit/s

Po uvedení najzábavnejšej Orange TV s exkluzívnym obsahom a zatraktívnení hlasových paušálov Go, Orange vylepšuje aj svoju ponuku vopred nakombinovaných mobilných a fixných služieb v jednom balíku, ktoré zákazníci už rok poznajú pod názvom Love.

„Orange už dávno nie je iba mobilný operátor. Zákazníci chcú mať svoju domácnosť vybavenú tými najkvalitnejšími fixnými službami a my im ich chceme a vieme ponúknuť. A keďže si uvedomujeme, že budúcnosť je práve v spájaní mobilných a pevných služieb do jednej ponuky, sme radi, že im postupne vďaka aktivitám, ktoré sme realizovali nedávno, môžeme v jednom prehľadnom a výhodnom balíku ponúknuť to najlepšie, čo máme a zároveň si posilniť aj naše postavenie na konvergentnom trhu,“ uviedol Pavol Lančarič, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Orange Slovensko.

Love Fiber s mobilnými a fixnými službami v štyroch variantoch
Ponuka Love Fiber obsahuje kombináciu hlasového paušálu Go, vysokorýchlostného optického internetu a televízie na optike s exkluzívnym obsahom. Okrem toho, že s balíkom Love Fiber získajú zákazníci do domácnosti všetko, čo potrebujú, Orange ich odmení aj niekoľkými atraktívnymi benefitmi. Zákazníci k svojmu hlasovému Go paušálu, ktorý je súčasťou balíka Love Fiber, automaticky získajú každý mesiac dvojnásobnú porciu mobilných dát. Televíziu im vylepší Balík HBO spolu s kanálom Orange Sport na tri mesiace ako darček a zároveň sa môžu tešiť aj z dotácie na zariadenia až do výšky 240 eur. Navyše, každý zákazník si môže do rodiny zobrať až tri akékoľvek ďalšie hlasové Go paušály so zľavou 25 % z mesačného poplatku.

Keďže každá domácnosť má iné potreby, zákazníci majú možnosť výberu zo 4 balíkov. Každý z nich je označený číselnou hodnotou na základe výslednej ceny mesačných poplatkov za konkrétny balík – Love Fiber 30 €, Love Fiber 40 €, Love Fiber 50 € a Love Fiber 60 €.

Love Fiber 30 € Love Fiber 40 € Love Fiber 50 € Love Fiber 60 €
Hlasový paušál Go

Go 10 €

Paušál obsahuje:
100 minút do všetkých sietí

Nekonečné volania v sieti Orange

Navzájom zadarmo

2 GB dát

Go 20 €

Paušál obsahuje:
Nekonečné volania do všetkých sietí

Neobmedzené SMS správy

Navzájom zadarmo

4 GB dát

Go 30 €

Paušál obsahuje:
Nekonečné volania do všetkých sietí

Nekonečné SMS správy

Navzájom zadarmo

8 GB dát

Go 40 €

Paušál obsahuje:
Nekonečné volania do všetkých sietí

Nekonečné SMS správy

Navzájom zadarmo

20 GB dát

Internet Home Basic Fiber 30 Mb/s Home Optimal Fiber 300 Mb/s Home Optimal Fiber 300 Mb/s Home Premium Fiber 500 Mb/s
TV Home Basic TV viac ako 35 kanálov Home Optimal TV viac ako 80 kanálov Home Optimal TV viac ako 80 kanálov Home Optimal TV viac ako 80 kanálov
Mesačný poplatok 30 € 40 € 50 € 60 €
Dotácia na zariadenia 60 € 80 € 150 € 240 €
BONUS

Orange Sport alebo HBO na 3 mesiace ako darček

25 % zľava na Go, max. 3 karty

Orange Sport alebo HBO na 3 mesiace ako darček

25 % zľava na Go, max. 3 karty

Orange Sport a HBO na 24 mesiacov ako darček

25 % zľava na Go, max. 3 karty

Orange Sport a HBO na 24 mesiacov ako darček

25 % zľava na Go, max. 3 karty

Orange myslí aj na tých zákazníkov, ktorí nové zariadenie nepotrebujú a tým pádom benefit dotácie nevyužijú. Takíto zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre balík Love Fiber 30 € alebo Love Fiber 40 €, získajú automaticky benefit v podobe Balíka HBO alebo Orange Sport stanice až na 24 mesiacov zadarmo. V prípade kúpy balíkov Love Fiber 50 € alebo Love Fiber 60 € dá Orange zákazníkom oba spomínané Balíky na 24 mesiacov zadarmo. Samozrejme, aj títo zákazníci majú nárok na ďalšie až tri ľubovoľné hlasové paušály Go so zľavou 25 % z mesačného poplatku pre svojich blízkych.

Odmena aj pre zákazníkov, ktorí si chcú balík Love vyskladať sami
Orange odmeňuje aj tých zákazníkov, ktorí si chcú sami nakombinovať hlasový paušál s niektorou z fixných služieb na optike. V prípade, že zákazník aktuálne už niektorý z hlasových paušálov od Orangeu v minimálnej hodnote 10 eur mesačne využíva a dokúpi si k nemu fixnú službu na optike, získa navyše 1 GB dát na internet v mobile. Ak sa zákazník rozhodne pre kombináciu ktoréhokoľvek hlasového paušálu Go a fixnej služby na optike, automaticky mu Orange zdvojnásobí predplatené mobilné dáta v rámci ponuky Môj balík Love.

Surfovanie na optike až do 1 Gbit/s
Pre zákazníkov služieb na svojej optike pripravil Orange aj vyššie rýchlosti internetu. Nová doplnková služba Zrýchlenie na 1 Gbit/s prináša možnosť využívať internet s teoretickou rýchlosťou sťahovania dát až do spomínaného 1 Gbit/s a uploadom do 150 Mbit/s. Služba je k dispozícii pre každého zákazníka ku všetkým programom optického internetu Home Fiber, vrátane najnižšieho variantu Basic. Pri programe Basic môže zákazník zvýšenie rýchlosti do 1 Gbit/s využívať za mesačný poplatok 15 €, k variantu Optimal ho získa za 10 € mesačne a zvýšenie na 1Gbit/s k optickému internetu vo variante Premium stojí 5 € mesačne. Zrýchlenie na 1 Gbit/s môžu rovnako využiť aj zákazníci biznis variantu služby – k programu FiberNet Biznis alebo FiberNet Biznis plus je k dispozícii za 1 € mesačne. Služba je bez viazanosti a zákazník neplatí ani žiaden aktivačný poplatok.