Samsung Galaxy Watch 46mm eSIM

Hľadám pomoc pre:

Chcem nastaviť:

Nastavenie MMS:

Menu - Nastavenia - Pripojenia - Mobilné siete: Pripojiť hodinky k rovnakej sieti ako telefón? X - Nie Názvy APN – Pripojenie MMS - Vytvoriť: Meno: Orange MMS APN: mms Proxy: Nenastavené Port: Nenastavené Užívateľské meno: wap Heslo: wap MMSC: imms.orange.sk Typ overenia: PAP Protokol APN: IPv4 Roamingový protokol pre názov prístupového bodu: IPv4 Ulož Prístupový bod aktivujte stlačením symbolu za jeho názvom. V prípade nefunkčnosti skontrolujte, či máte zapnuté dátové služby. Zapnutie dátových služieb: Menu - Nastavenia - Pripojenia - Spotreba dát: Mobilné dáta: Zapnuté (Farebná značka zapnuté / šedá značka vypnuté mobilné dáta)

Nastavenie Internet:

Menu - Nastavenia - Pripojenia - Mobilné siete: Pripojiť hodinky k rovnakej sieti ako telefón? X - Nie Názvy APN – Internet - Vytvoriť: Meno: Orange Internet APN: internet Proxy: Nenastavené Port: Nenastavené Užívateľské meno: Nenastavené Heslo: Nenastavené Server: Nenastavené Typ overenia: Žiadny Protokol APN: IPv4 Roamingový protokol pre názov prístupového bodu: IPv4 Ulož Prístupový bod aktivujte stlačením symbolu za jeho názvom. V prípade nefunkčnosti skontrolujte, či máte zapnuté dátové služby. Zapnutie dátových služieb: Menu - Nastavenia - Pripojenia - Spotreba dát: Mobilné dáta: Zapnuté (Farebná značka zapnuté / šedá značka vypnuté mobilné dáta)

Nastavenie E-mail:

Menu - Email: Chcete sa pripojiť cez Bluetooth? Áno / Nie Pre správnu funkčnosť tejto služby je potrebné mať Samsung Galaxy telefón a správne nastavené e-mailové konto. Telefón musí byť samozrejme správne spárovaný s hodinkami pomocou obslužnej aplikácie Samsung Wearable (Gear). Pri spárovaní s telefónom inej značky ako Samsung, nemusia byť niektoré funkcie a aplikácie vrátane E-mailu dostupné.

Parametre modelu

Model Galaxy Watch 46mm eSIM
Recyklačný poplatok 0.02
Displej
Uhlopriečka displeja (palce) 1.3
Rozlíšenie displeja 360x360
Typ displeja Super AMOLED
Farba
Farba puzdra strieborná
Farba remienka čierna
Konektivita
Bluetooth
WiFi
nanoSIM
eSIM
GPS
NFC
Ostatné
Funkcie Akcelerometer, barometer, gyroskop, snímač srdcového tepu, svetelný senzor
Rozmery (V x Š x H mm) 49 x 46 x 13 mm
Hmostnosť (g) 63.0
Kategória elektrozariadení 3.1.1 Mobily a modemy
Procesor
Frekvencia procesora (GHz) 1.15
Počet jadier procesora 2
Operačná pamäť (GB) 1.5
Veľkosť úložiska (GB) 1.5

Ostatné informácie

Menu - Pripojenia - Mobilné siete – Mobilné siete: Autom. zap./vyp.: Keď je zariadenie Galaxy Watch pripojené k mobilnému zariadeniu cez Bluetooth, mobilná sieť je v zariadení Galaxy Watch vypnutá, aby sa šetrila energia batérie. Zariadenie Galaxy Watch potom nebude prijímať správy ani hovory vykonávané na telefónne číslo zariadenia Galaxy Watch. Vždy zapnuté: Nastavenie zariadenia Galaxy Watch tak, aby sa stale pripájalo k mobilnej sieti. Ak je táto možnosť povolená, budete môcť prijímať prichádzajúce hovory a správy na telefónne číslo zariadenia Galaxy Watch a mobilných zariadení. Keď povolíte možnosť Vždy zapnuté, spotreba batérie zariadenia Galaxy Watch sa môže zvýšiť. Vždy vypnuté: Nastavenie zariadenia Galaxy Watch tak, aby sa nepripájalo k mobilnej sieti. Ak je táto možnosť povolená, nebudete môcť prijímať prichádzajúce hovory a správy na telefónne číslo zariadenia Galaxy Watch. Ak je zariadenie Galaxy Watch pripojené k mobilnému zariadeniu cez Bluetooth, z telefónneho čísla mobilného zariadenia môžete prijímať prichádzajúce hovory alebo oznámenia. 

Manuál na stiahnutie:

slovenský manuál (pdf, 6.1 MB)