JCB Toughphone Tradesman 4
JCB Toughphone Tradesman 4
Popis
Odolný voči nárazom, prachu aj vode. Dlhá výdrž,ľahké požívanie, 4G kvalita funkcií a spojenia
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
antibakteriálna aj teplotná odolnosť
prvý s krytím IP69 aj MIL-810H
jednoduché ovládanie
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 156 g |
| Rozmery | 145 × 62 × 17,7 mm |
Batéria
| Kapacita | 1800 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Slot na pamäťové karty | áno |
| Pamäťová karta | micro SD |
| Operačná pamäť | 64 MB |
| Veľkosť úložiska | 0,13 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 320 × 240 |
| Uhlopriečka | 2,4" |
| Typ | Doplnit |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 2 MPx |
SIM
| Slot na dve SIM karty | áno |
| Nano SIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| VoLTE | áno |
| Bluetooth | 5.1 |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | áno |
| Používateľská príručka | nie |
| Nabíjačka | nie |
| Ďalšie | kábel USB-C (bez nabíjačky) |
Ostatné
| Farba | čierna |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 1 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 1 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 29 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 69 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 79 € | |
| Senior | 16 € | 74 € |