Apple iPhone 13 Pro 128GB - Repasovaný
Apple iPhone 13 Pro 128GB - Repasovaný
Popis
Repasovaný úspešný model Apple iPhone 13 Pro
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
Štandardná 2-ročná záruka
3x optika + LiDAR senzor
6,1-palcový OLED displej
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 204 g |
| Rozmery | 146,7 × 71,5 × 7,7 mm |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 3125 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Pamäťová karta | nie |
| Operačná pamäť | 6144 MB |
| Veľkosť úložiska | 128 GB |
Displej
| Uhlopriečka | 6,1" |
| Typ | Super Retina XDR OLED |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 12 MPx |
SIM
| Nano SIM | áno |
| eSIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| 5G | áno |
| VoLTE | áno |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | áno |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | nie |
| Používateľská príručka | nie |
| Nabíjačka | nie |
Ostatné
| Farba | šedá |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 339 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 429 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 519 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 559 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 569 € | |
| Senior | 16 € | 564 € |