Filmotéka Štart v auguste na Orange TV bezplatne

Dátum publikovania: 31.07.2019

Máme dobrú správu pre zákazníkov Orange TV na optike a Orange TV cez internet. Počas celého augusta si zákazníci týchto služieb môžu videopožičovňu vychutnať úplne bezplatne, bez nutnosti aktivácie. Po skončení bezplatného obdobia bude služba automaticky a bez poplatku opäť deaktivovaná.

Dovolenkové obdobie si tak môžete spestriť o sledovanie zaujímavých filmov najrôznejších žánrov. Medzi najznámejšie patrí úspešný kinohit Čiara, od slovenského režiséra Petra Bebjaka. Film odohrávajúci sa na hranici EÚ medzi Slovenskom a Ukrajinou je drsne realistický, obsadený slovenskými hereckými hviezdami na čele s Tomášom Maštalírom. Ďalšími tipmi sú krimi Maigret: Na Montmartri, dobrodružné Stratený v džungli, akčný Kartel smrti so Stevenom Seagalom, prípadne rodinná komédia Príšerky z vesmíru.

Videopožičovňu si môžete objednať bez viazanosti aj na ďalšie obdobie s použitím online predajcu v časti Orange TV na optike a Orange TV cez internet, ktorý vás spätne kontaktuje a rád pomôže s aktiváciou služby.

Filmotéka Štart v auguste na Orange TV bezplatne