Sledujte špičkový triatlon zo Slovenska vo vysielaní Orange Šport

Dátum publikovania: 29.05.2019

Live zo Šamorína už začiatkom júna.

Televízia Orange Šport vám prinesie triatlonové preteky, ktoré patria medzi najprestížnejšie na svete! Do Šamorína prídu triatlonisti, ktorí sú kvalifikovaní prostredníctvom kvalifikačných pretekov Challenge Family. Nedeľa, 2. júna, bude patriť špičkovým športovcom, pričom to najatraktívnejšie si môžete pozrieť v živom prenose.

Výzvou pre triatlonistov bude plávanie v Dunaji, ktorý môže byť v závislosti od počasia celkom zvlnený. Vietor môže zohrať svoju rolu aj pri cyklistickej časti. Hrá sa o zaujímavých 150 tisíc eur, na víťaza čaká cena 30 tisíc eur, pričom favoritov na túto sumu je hneď niekoľko.

Medzi topku patria Lucy Charlesová, Anne Haugová, Sebastian Kienle, Ben Kanute, Florian Angert, David McNamee či Češka Radka Kahlefeldtová.

Beh po areáli x-bionic sphere, rýchlostná cyklistika pri Dunaji a najmä plávanie v tomto veľtoku bude veľkým zaberákom nielen pre top favoritov. Divácky zaujímavé sú preteky aj vďaka domácej pôde a stovkám divákov, ktorí sa do Šamorína chystajú s celými rodinami. Zmenou bude beh po rôznych terénoch - je sa teda na čo tešiť.

Orange Sport, 2. júna 2019 o 11:00

Sledujte špičkový triatlon zo Slovenska vo vysielaní Orange Šport