Sledujte HBO s Orange TV v slovenčine

Najnovšie seriály, či filmy v programovej ponuke HBO budú zahŕňať aj slovenský dabing a titulky. Na Valentína si tak okrem romantiky môžete užiť HBO konečne aj v ľubozvučnej slovenčine, či už cez Orange TV, alebo HBO Go. Okrem tohto darčeka má televízia pre divákov nachystané aj rôzne súťaže s témami najväčších hitov z produkcie HBO.

HBO: Tip mesiaca - Daniel Craig v roli Jamas Bonda
Po Georgovi Lazenbym, Rogerovi Mooreovi, Timothym Daltonovi, Seanovi Connerym a Pierce Brosnanovi sa role tajného agenta 007 ujal britský herec Daniel Craig (* 1968). So šiestym predstaviteľom Jamesa Bonda sa môžete vidieť každú februárovú nedeľu, prípadne kedykoľvek vo filmovej knižnici HBO GO.

HBO: Bloodshot (2020), komiksová akčná sci-fi dráma
V piatok 25. februára si vychutnajte akčný príbeh nanotechnológiami vzkrieseného vojaka Raya Garrisona (Vin Diesel) zápasiaceho so spomienkami a korporáciou RST, ktorá ovláda jeho myseľ.

Cinemax: Leto s matkou (2019), komédia
Sue (52) pracuje v knižnici a podľa svojho syna Daniela (15) je "tou najnudnejšou bytosťou na svete".
Daniel sám je však pomerne nezáživný. Vie sa iba napchávať, provokovať okolie a počúvať Metallicu.
Toto leto mal stráviť so svojím otcom a jeho novou manželkou na Floride, cesta sa však zrušila. Pred Sue a Danielom je vidina šiestich spoločne strávených týždňov.
Na súkromnom bojisku ich príbytku sa rozohráva vojna, v ktorej sa obidvaja vyrovnávajú so svojimi osobnými tragédiami a usilujú sa o naplnenie túžob. Univerzálny príbeh o dospievaní zachytáva napätie, pátos i lásku v rodinnom živote. Britská komédia je adaptáciou rovnomenného komiksu spisovateľa a ilustrátora Joffa Winterharta.

Cinemax 2: Pravda a spravodlivosť (2019), dobová dráma
Ocitáme sa v Estónsku v roku 1870. Energický mladík Andres prichádza na farmu, ktorú si kúpil vďaka pôžičke. Na nehostinnom mieste začína budovať nový život pre seba a svoju rodinu. Okolnosti mu však neprajú a začína zúfalo hľadať pravdu na súde, v krčme, či dokonca v Biblii. Nakoniec obetuje rodinu, priateľov i seba. Sen o prosperujúcom a láskyplnom mieste sa postupne ponára do hlbokého tieňa temnej reality...

HBO3: Sekerka (2020), dráma
Antologický seriál oscarového režiséra Steva McQueena (12 Years a Slave)
rozpráva príbeh komunity londýnskych imigrantov z Karibiku do konca 80. rokov minulého storočia.
Aj podceňované a umlčané hlasy opozície môžu úspešne vzdorovať tým silnejším.
Každú nedeľu večer nový diel seriálu.

Viac tipov na skvelé filmové zážitky nájdete aj v materiáli od nášho partnera HBO:

HBO programové tipy (PDF)

Balík HBO je možné zakúpiť aj v našom e-shope, prípadne zákazníckej zóne.

Vietnam Halong Bay