K Lige majstrov UEFA či Fortuna Lige pribudne Premier League

Dátum publikovania: 07.08.2019

Orange pridáva od 7. augusta 2019 do svojej televízie ďalší skvelý športový obsah. Okrem exkluzívnej Ligy majstrov UEFA a slovenskej Fortuna Ligy bude už koncom tohto týždňa vysielať aj najvyššiu anglickú futbalovú Premier League a ďalší ostrovný futbal.

Balík Premier Sport za 2 €/mes.

Novinkou v ponuke je balík Premier Sport vysielajúci najlepší ostrovný futbal - anglickú Premier League, ale tiež anglickú Championship a škótsku Premiership. Kanál začne vysielať v piatok 9. augusta 2019 otváracím zápasom Liverpoolu s Norwich City.

Balík Super Šport+ za 6 €/mes.

Súčasťou balíka sú TV stanice Orange Sport, Orange Sport 2, Orange Sport 3, Orange Sport 4, Premier Sport HD, Arena Sport 1 HD, Arena Sport 2, Extreme Sport Channel, Fishing and Hunting, Golf channel HD, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, Sport 1 HD, Sport 2 HD. Zákazníci tak získajú možnosť sledovať najrôznejšie športy naživo, množstvo atraktívneho obsahu. Obidva balíky sú dostupné bez viazanosti pre všetky televízne platformy – Orange TV na optike, cez satelit aj internet. Stanica Premier Sport pribudne aj do ponuky pre firemných zákazníkov s názvom Orange TV biznis.

Pre Orange TV na optike máme aj príjemnú zmenu pre detských divákov. Do tematického Balíka deti A zaraďujeme stanicu Cartoon Network SK&CZ vysielajúcu v českom a slovenskom jazyku. Nahrádza tú istú stanicu vysielajúcu v anglickom jazyku Cartoon Network EN.

Kúpiť Orange TV

Filmotéka Štart v auguste na Orange TV bezplatne