Copa America na obrazovkách Orange Šport

Dátum publikovania: 06.06.2019

Futbaloví fanúšikovia sa začiatkom leta môžu tešiť na veľký futbalový sviatok, na TV stanici Orange Šport si môžu pozrieť všetky zápasy Copa America, juhoamerického futbalového šampionátu v priamom prenose.

Atraktivitu turnaja zvyšuje aj návrat argentínskej superhviezdy, Lionela Messiho do reprezentácie. Na podujatí, ale nebudú chýbať aj mnohé ďalšie hviezdy ako čerstvý víťaz Ligy majstov UEFA Firmino. Kvôli zraneniu síce absentuje brazílska hviezda Neymar, ale hrať budú jeho kluboví spoluhráči z Paris Saint-Germain, Argentínčan Angel Di Maria aj Edinson Cavani za Uruguaj. Spestrením je účasť ázijskej krajiny na tomto turnaji, pre Japonsko ide o druhú účasť. Po prvýkrát je na turnaj pozvaná arabská krajina, a to Katar.

Futbalový sviatok hostí Brazília na 6 štadiónoch, ktorým kraľuje jeden z najvýznamnejších futbalových chrámov na svete Maracana (Estádio do Maracanã) v ikonickom Rio de Janeiro s kapacitou takmer 75 tisíc divákov.

Dobrou správou pre divákov na Slovensku je, že napriek dejisku na juhoamerickom kontinente nejde len o nočné zápasy, ale skoršie prenosy začínajú už o 21:00, vrátane semifinálových zápasov. Turnaj vyvrcholí finálovým zápasom 7. júla o 22:00.

Turnaj si môžu pozrieť aj zákazníci bez nutnosti zmeny operátora a bez viazanosti, za jednorazovú cenu 6 €. Stačí zaslať SMS v tvare SPORT MESIAC na číslo 8866. Bližšie informácie nájdete aj na stránke športovej stanice Orange Šport a na stránke venovanej turnaja Copa America.

Copa America na obrazovkách Orange Šport