Aplikácia Môj Orange

Majte vždy po ruke informácie o vašej spotrebe a faktúrach s aplikáciou Môj Orange

nové funkcie

Zistiť viac

Majte vždy po ruke informácie o vašej spotrebe a faktúrach s aplikáciou Môj Orange

Všetko máte v mobile

Prehľad faktúr a spotreby
Na iOS aj Android
Aktivácia služieb a balíkov

Stiahnite si novú aplikáciu Môj Orange

Majte vašu spotrebu, faktúru a iné dôležité údaje vždy pod kontrolou s aplikáciou Môj Orange. Stiahnite si ju bezplatne z obchodu Google Play, App Store alebo Huawei AppGallery.

Aplikácia Môj Orange

Môj Orange neustále zlepšujeme o praktické funkcie, ktoré oceníte

Nová aplikácia má množstvo benefitov, nový dizajn a je dostupná pre Android a iOS. Umožňuje napríklad spravovať skupiny Navzájom zadarmo, nákup v e-shope, či dobíjanie kreditu. Vašu zákaznícku zónu vám chceme čo najviac spríjemniť, preto neustále pracujeme na jej zlepšovaní a nových funkciách. Pozrite sa, aké novinky nájdete aktuálne v Môj Orange.

Najnovšia funkcionalita Môj Orange

Prehľad spotreby

Zistite v prehľadných grafoch, ako využívate volania, SMS alebo dáta a pozrite si zoznam najčastejšie volaných čísel, ktoré môžete využiť pre založenie skupiny Navzájom zadarmo.

Podrobný výpis hovorov

Podrobný rozpis vašich hovorov máte dostupný už za aktuálne zúčtovacie obdobie. Nemusíte čakať celý mesiac, aby ste si pozreli detailné informácie o vašej spotrebe.

Úhrada faktúr v zákazníckej zóne

Všetky vaše faktúry môžete zaplatiť jednoducho v rámci vašej zákazníckej zóny. Nemusíte sa báť, že zaevidovanie platby bude trvať niekoľko dní, platba je zapísaná okamžite po uhradení.

Pripravujeme do Môj Orange

Prehľad o vašich aktívnych službách

Pozrite si na jednom mieste všetky informácie o službách, ktoré máte aktuálne aktivované.

Jednoduchší spôsob aktivácie doplnkových služieb

Aktivujte si ľubovoľnú doplnkovú službu pár klikmi priamo v Môj Orange odkiaľkoľvek.

Získali sme ocenenie RedDot Award za kvalitu nášho rozhrania

Tešíme sa z ocenenia Red Dot Award 2021 za kvalitu rozhrania a užívateľského zážitku aplikácie Môj Orange. Cena má pre nás neskutočnú hodnotu, keďže sa od roku 1995 jedná o jedno z najdôležitejších medzinárodných ocenení na poli produktového a komunikačného dizajnu.

RedDot Award za kvalitu orange rozhrania

Staňte sa naším beta testerom

Pomôžte nám vyvíjať aplikáciu Môj Orange spolu s našimi programátormi a zapojte sa do jej testovania. Vďaka vašim postrehom ju môžeme vylepšovať a umožňovať zákazníkom prístup k prvotriednym službám. Navyše získate automatický prístup k najnovším funkciám ako prví. Zapojiť sa do testovania je jednoduché.

Za vernosť vás odmeníme

Často kladené otázky