Cloudové služby

Toto slovo predstavuje možnosť pripojiť sa odkiaľkoľvek na svete k službám, e-mailovým schránkam, k firemným aj súkromným dátam a zároveň umožňuje jednoducho a bezpečne zdieľať informácie.
Každá firma disponuje veľkým množstvom firemných dát. Vďaka cloudovým službám sa vaše dáta nikdy nestratia a sú vždy bezpečne zálohované.
Vo virtuálnej kancelárii nájdete súbor produktov, ktoré umožňujú efektívnejšiu komunikáciu, ale ponúkame aj iné užitočné služby pre bezpečnú ochranu vašich dát. Neviete sa rozhodnúť, ktorá služba je pre vás najvýhodnejšia? Stačí, ak vyplníte kontaktný formulár  a my sa vám ozveme.
Áno, samozrejme. Napríklad Outlook, Word, Excel a PowerPoint.
Táto služba ponúka zákazníkom nástroj na on-line zálohovanie a synchronizáciu dát z počítača aj mobilných zariadení prostredníctvom internetového pripojenia. Okrem zálohy dát ju môžete využiť aj ako cloudové úložisko, to znamená, že máte prístup k svojim dátam kdekoľvek na svete prostredníctvom internetu (PC, mobil, tablet), pričom prenos dát je kódovaný a komprimovaný a dáta sú prístupné len pre ich vlastníka.