Televízia

Potlesk pre všetkých, ktorí si na najlepšiu ponuku počkali

K internetu

Zistite viac
Orange TV
k internetu na 2 roky zadarmo

Navyše extra bonusy

Zistite viac
Orange TV už na celom Slovensku

Získajte s Orange TV ponuku šitú na mieru

Odpovedzte na 3 jednoduché otázky a vyskladajte si ponuku podľa vašich predstáv.

Orange TV je dostupná kdekoľvek na Slovensku.

wizard image

Získajte s Orange TV ponuku šitú na mieru

1. O aký typ obsahu máte záujem?

2. Na akých zariadeniach plánujete sledovať Orange TV?

3. Na akej adrese budete využívať službu Orange TV?

4. Na základe zvolených odpovedí vám odporúčame:

Bohužiaľ, na zadanej adrese nie je dostupná žiadna služba.

Všetky ponuky pre TV:

Orange TV na optike

Najlepšia kvalita, najbohatšia ponuka programov

Orange TV cez satelit

Satelitná televízia dostupná kdekoľvek

Orange TV cez internet

Sledujte televíziu online na akomkoľvek zariadení

Vychutnajte si kvalitné pokrytie, nech ste kdekoľvek

 • Je dostupná kdekoľvek na Slovensku
 • Používa ju už viac ako 200 000 spokojných užívateľov
 • Patrí medzi najlepšie hodnotené služby

Spokojní zákazníci

Orange TV mám už roky a som maximálne spokojná. Vďaka možnosti pripojenia cez optiku bola inštalácia rýchla a jednoduchá. Vyzdvihujem širokú ponuku kanálov, z ktorej si vždy vyberie celá rodina. Ak chceme vidieť nejakú filmovú novinku, využijeme videopožičovňu priamo z pohodlia obývačky.

Jana, 28
Používateľ produktu Orange Fiber TV

Inštalácia prebehla bez problémov a odvtedy prakticky so službou nemám problém. Internet šiel bez ohľadu na akékoľvek počasie. Na Orange TV oceňujem najmä možnosť pozrieť si obľúbené TV stanice 31 dní spätne. Môžem si vybrané filmy za posledných 31 dní pozrieť kedykoľvek a dokonca bez reklamy.

Milan, 38
Používateľ produktu Orange Fiber TV

Ponorte sa do filmových zážitkov s extra balíkom

K dispozícii máme viac ako 42 extra kanálov so stovkami filmov a seriálov

Nickelodeon
Obľúbený detský kanál vysielajúci v českom jazyku upúta často nielen deti, ale aj celú rodinu. Je zahrnutý už v programe Optimal.
Nickelodeon
Godzilla
National Geographic Channel je dokumentárno-vzdelávací TV kanál. Vysiela kvalitné dokumentárne programy, pričom veľká časť pochádza z vlastnej produkcie. Je súčasťou balíka Dokumenty Z pre najvyšší program Premium je automaticky v zahrnutých kanáloch.
National geographic
National geographic
Cinemax je určený filmovým fajnšmekrom. Vysiela drámu, komédie, akčné, kriminálne, dobrodružné filmy, ale aj horory. Súčasťou doplnkového balíka je aj artový kanál Cinemax 2 zameraný na európske aj medzinárodné filmy od nezávislých filmových štúdií.
Cinemax
Slovenská Fortuna liga
Športová stanica Orange Šport prináša exkluzívne futbalovú Ligu majstrov UEFA. Ak sa hrá viac zápasov, vysielanie prebieha na 4 rôznych kanáloch a je len na vás, ktorý zápase chcete sledovať. Vo vysielaní nájdete aj domácu a českú Fortuna ligu, európsky hokej a basketball, bojové športy. Balík je dostupný pre všetky programy.
Orange Šport
Liga Spravodlivosti
Prémiová TV stanica určená pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať najnovšie filmy a kvalitné seriály, často ešťe skôr ako sú dostupné v kine, alebo na iných TV staniciach. Prémiový balík je možné aktivovať ku ktorémukoľvek programu od Basicu, až po Premium.
HBO
Ninjago
Televízna stanica nezabúda ani na deti a súčasťou programov sú kvalitné tituly, ktoré zaujmú aj tých najmenších divákov.
HBO

Ponuka, z ktorej si vyberie každý

Vyberte si z viac ako 96 zaradených programov (33 v HD kvalite)

FC Porto - FC Liverpool
Portu pomôže k zmazaniu náskoku len veľmi ofenzívny výkon. Líder Premier league určite situáciu nepodcení a plánuje víťazný návrat z kontinentu “na ostrovy”.
17. apríla 2019 o 21:00
FC Porto - FC Liverpool
Som sexy
Žena, ktorá bojuje s pocitmi menejcennosti sa po páde z bicykla presvedčí, že je z nej supermodelka. Čo sa však stane, keď si uvedomí, že jej vzhľad sa nikdy nezmenil?
17. apríla o 20:00
Som sexy
Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka
Vydajte sa s vašou obľúbenou rodinkou strašidiel na luxusný výletný parník. Drakula sa zaľúbi do záhadnej kapitánky, čo spôsobí nemálo problémov.
16. apríla o 11:15
Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka
Už čoskoro: Hra o tróny
Kto nakoniec získa železný trón? Nenechajte si ujsť poslednú sériu seriálu Game of Thrones, ktorá bude mať premiéru už v apríli na HBO DO.
Apríl 2019: Hra o tróny

Často kladené otázky

 • Našim primárnym cieľom je vysielať zápasy Ligy majstrov zatiaľ exkluzívne iba na stanici Orange Sport. O prípadnej ďalšej distribúcii budeme včas informovať.
 • S najzábavnejšou TV od Orangeu vám prinášame obsah pre celú rodinu, z ktorého si vyberie naozaj každý. S Orange TV teraz môžete získať:
  • špeciálnu ponuku pre filmových fajnšmekrov v podobe HBO a filmovú knižnicu od HBO na prvé tri mesiace zadarmo,
  • exkluzívny obsah pre športových fanúšikov - európsku Ligu majstrov (UEFA) a ďalšie populárne športy na novej TV stanici Orange Sport, a to tiež na prvé 3 mesiace zadarmo,
  • zábavu aj pre tých najmenších už v základnom balíku.
 • Orange TV vám prinesie aj špeciálny športový obsah vo vysokom rozlíšení. Okrem množstva zaujímavých športových prenosov uvidíte až do roku 2021 exkluzívne zápasy Ligy majstrov UEFA iba na prémiovej športovej stanici Orange Sport.
 • S ponukou získavate 100% zľavu na mesačné poplatky za internet a televíziu na 6 mesiacov pri 24 mesačnej viazanosti. Zľavu je možné získať len na balíky Home Optimal a Home Premium, pričom podmienkou je zakúpenie obidvoch služieb, teda internet aj televízie.
 • Orange TV, vrátane novej TV stanice Orange Sport, bude dostupná prakticky pre každého na celom Slovensku. Orange Sport bude možné sledovať cez optiku, cez internet, cez satelit, a to všetko rôznymi štandardnými aj modernými spôsobmi.
 • Službu je možné objednať priamo na našej stránke, ale je dostupná aj cez všetky ostatné predajné kanály, teda predajné miesto, alebo telefonicky cez zákaznícku linku 905.
 • Objednávka a inštalácia služby síce môže trvať niekoľko dní, ale už dnes môžete pozerať vybraný zápas na Orange TV Šport. Prístup si zakúpite cez SMS a zápas pozeráte aj na internete od konkurencie cez prehliadač Google Chrome na počítači, alebo cez mobilnú aplikáciu Orange TV na smartfóne a tablete. Viac informácií nájdete na www.orangesport.sk.
 • Ponuka je dostupná pri podpise akciového dodatku s 24-mesačnou viazanosťou len pre kombináciu služieb Home Premium Fiber a Home Basic TV. Akciová cena samostatného balíka Home Premium Fiber je rovnaká ako kombinácie služieb Home Premium Fiber a Home Basic TV.
Nenašli ste, čo ste hľadali?

zdroj foto: MŠK Žilina, fortunaliga.sk

Kúpte si online

Získajte extra zľavy

Pohodlná online objednávka

Doručenie zadarmo