Zrecyklovaný mobil na festivale môže vyzerať aj takto

Alebo svoj starý mobil prineste do Orange zóny. My ho ekologicky zrecyklujeme a pre našich zákazníkov za to máme ďalších 10 GB festivalových dát zdarma.

11.8. ‐ 12.8.2023 | Letisko Trenčín

záber z festivalu Grape

Festival Grape opäť na letisku v Trenčíne

Grape vás aj tentokrát očakáva na letisku v Trenčíne. Aj my budeme jeho súčasťou. Zistite, aké aktivity a prekvapenia sme si tento rok pre vás pripravili na druhom najväčšom slovenskom festivale.

Pozývame vás na sériu koncertov, ktorá sa bude opäť konať na letisku v Trenčíne. A nezabudnite priniesť svoj starý, nepotrebný mobil. My zabezpečíme jeho ekologickú likvidáciu.

Odmeny pre zákazníkov Orangeu

 

10 GB dát s aplikáciou Môj Orange

Nemusíte sa báť, že vám na Grape dôjdu dáta. Ako náš zákazník môžete získať 10 GB dát úplne bezplatne. Stačí si ich jednoducho aktivovať cez mobilnú aplikáciu Môj Orange počas trvania festivalu.*

 

Prineste starý telefón a vyhrajte

Prineste nám do Orange zóny svoj starý a nepotrebný mobil. Odmeníme vás 10 GB dát a navyše budete zaradený do súťaže o vstupenky na Grape 2024.

 

Facebooková súťaž o lístky na Grape 2023

Zapojte sa do súťaže na našej Facebook stránke a získajte možnosť vyhrať vstupenky na festival Grape 2023.

Užite si Grape s Orangeom

Na Grape sa neschováva len pred slnkom, ale aj pred dažďom. Dúfame, že tento ročník bude slnečný a vy sa prídete ukryť pred horúcimi lúčmi do našej Orange zóny, kde vás čaká ranná joga, osvedčená Nabíjačkáreň aj čerstvá káva.

Nabíjačkáreň

Naša Nabíjačkáreň je úplná klasika, ktorú už ocenil nejeden festivalujúci s vybitým mobilom. To je to posledné, čo chcete na festivale plnom priateľov a zážitkov riešiť. Aj tento rok vám u nás mobil bez problémov nabijeme, postrážime a vrátime. Šťavu do svojho mobilu si budete môcť doplniť aj v stanových táboroch a Orange Vane.

Život v Orangei

Aké prekvapenia skrýva svet Orangeu? Príď to zistiť do našej Orange zóny. V časti Život v Orangei na Teba čaká vedomostný kvíz, zaujímavé ceny, či možnosť upgradnúť svoj festivalový look so špeciálnymi Orange glitrami. Venovať sa Ti budú naše milé kolegyne a kolegovia, od ktorých sa ako bonus dozvieš, čo pre nás v Orangei znamená heslo Pestrá Identita a odídeš aj s malým darčekom. Tešíme sa na všetkých!

Orange Oáza

Príďte sa odfotiť do našej kvetinovej Orange oázy a z fotografie si po jej pozdieľaní môžete vytlačiť personalizovanú ochrannú fóliu na váš mobilný telefón.

Orange Van

Orange Van vás bude baviť aj v stanovom mestečku. Môžete si v ňom nabiť telefón, vyskúšať VR okuliare Oculus Rift, či Orange TV s kompletnou ponukou našich TV služieb.

REcyklujeme

Vedeli ste, že celosvetovo sa každý rok vyrobí približne 1,5 miliardy mobilov? Zrecyklovaných je však len 1-2 %. Tisícky mobilov ležia nečinne v našich zásuvkách, pričom by sme ich mohli jednoducho zrecyklovať a dať materiálu druhý život.

Prineste nám do Orange zóny svoj starý, nepotrebný mobil a my zabezpečíme jeho ekologickú likvidáciu. Za každý odovzdaný kus darujeme 50 centov neziskovej organizácii INCIEN - Inštitút cirkulárnej ekonomiky. Nebojte sa, každý, kto nám prinesie starý mobilný telefón má garanciu, že s jeho obsahom už nebude nijak manipulované.

logo REcyklujeme
Informácie pre používateľov

Počas festivalu Grape od 11. do 12. augusta 2023 si bude môcť zákazník Orangeu s hlasovým paušálom alebo predplatenou kartou Prima, ktoré mu umožňujú prístup do internetu a vykonávanie dátových prenosov, bezplatne jednorazovo aktivovať 10 GB extra mobilných dát počas nižšie opísaného rozhodujúceho obdobia (ďalej aj ako „Dáta“).

Zákazník môže tieto Dáta využívať hneď po aktivácii. Objem Dát sa čerpá ako prvý v poradí. Zákazníkovi budú za splnenia príslušných podmienok Dáta poskytované počas rozhodujúceho obdobia. Pre zákazníkov s hlasovým paušálom je to počas doby v trvaní maximálne 1 celého zúčtovacieho obdobia, počnúc prvým celým zúčtovacím obdobím po aktivácii Dát. Ak bezprostredne po aktivácii Dát nasleduje čiastočné (nie celé) zúčtovacie obdobie, spoločnosť Orange je oprávnená (nie však povinná) poskytovať Dáta zákazníkovi aj počas tohto čiastočného (alikvotného) zúčtovacieho obdobia. (ii) Pre zákazníkov s predplatenou kartou Prima je to počas doby maximálne 30 nasledujúcich dní, počnúc dňom aktivácie Dát, do uplynutia lehoty 30 dní. Nevyužitá časť Dát uplynutím zúčtovacieho obdobia, v ktorom boli poskytnuté, zanikne, a zákazník nebude mať nárok na vrátenie ich nominálnej hodnoty.

Maximálna teoreticky dosiahnuteľná rýchlosť sťahovania/odosielania Dát a podmienky čerpania objemu Dát, sa spravuje nastaveniami pre ten účastnícky program/pre profil Prima SIM karty, resp. inú doplnkovú dátovú službu, ktoré na SIM karte zákazník využíva. Objem Dát sa vzťahuje len na využívanie služby v sieti spoločnosti Orange a v Zóne 1 dátového roamingu (v EÚ sa uplatňuje regulácia), t. j. dátové prenosy mimo siete spoločnosti Orange a mimo Zóny 1 dátového roamingu sa neodpočítavajú z tohto objemu a zákazník je povinný platiť za tieto prenosy cenu za dátové prenosy v zmysle príslušného cenníka.

Festivalové dáta čakajú v aplikácii My Orange. Tu si dáta jednoducho aktivujete v sekcii Orange na Grape alebo v sekcii „Doplnkove sluzby“.