Grape Festival 2022

Grape vás tentokrát očakáva na letisku v Trenčíne. Aj my budeme jeho súčasťou. Zistite, aké aktivity a prekvapenia sme si tento rok pre vás pripravili na druhom najväčšom slovenskom festivale.

12. - 13.8.2022

Letisko Trenčín

Viac o festivale
tancujúce ženy

Vidíme sa na GRAPE?

Grape je každý rok fresh, naplnený line-upom s najmodernejšou alternatívnou hudbou. Od Orangeu tu nájdete oddychovú zónu s Free Wi-Fi, Lab powered by Nadacia Orange, Klub Machovisko, ale aj Nabíjačkáreň. Návštevníci Grapeu taktiež od nás dostanú 5 GB navyše.

Okrem najlepšej 4G siete si môžu zákazníci Orange-u na festivale prvýkrát vyskúšať aj komfort vysokorýchlostnej 5G siete. Využiť ju môžu automaticky všetci zákazníci s 5G zariadením a aktivovaným balíkom Extra dáta.

ilustračný obrázok mikrofónu, lístkov a gitary

Užite si Grape v Orange zóne

Na Grape sa neschováva len pred slnkom, ale aj pred dažďom. Dúfame, že tento ročník bude iný a vy sa prídete ukryť pred horúcimi lúčmi do našej Orange zóny, kde vás čaká ranná joga, osvedčená Nabíjačkáreň a iné aktivity zo sveta najsilnejšieho slovenského operátora*.

5 GB dát zadarmo

Nemusíte sa báť, že vám na Grape dôjdu dáta. Ako náš zákazník a účastník festivalu máte možnosť získať 5 GB úplne zadarmo. Stories s vašimi jedinečnými zážitkami z Grapeu by mali vidieť skrátka všetci vaši followeri.

Lab Nadácie Orange

Vzdelávaco-komunitná dielňa, v ktorej si môžete vyskúšať prácu s najmodernejšími digitálnymi technológiami (3D tlačiarne, laser cutter alebo plotter). Lab je skrátka miestom, kde myšlienky dostávajú tvar.

Klub Machovisko

Klub Machovisko je nový koncept neformálnej psychologickej pomoci pre mladých ľudí v krízových situáciách, v ktorom sa stretáva odbornosť, neformálnosť, pomoc, zážitok, záujem a rozvoj.

Nabíjačkáreň

Naša Nabíjačkáreň je úplná klasika, ktorú už ocenil nejeden návštevník s vybitým mobilom. To je to posledné, čo chcete na festivale plnom priateľov a zážitkov riešiť. Aj tento rok vám mobil nabijeme a vrátime.

REcyklujeme

Vedeli ste, že celosvetovo sa každý rok vyrobí približne 1,5 miliardy mobilov? Zrecyklovaných je však len 1 - 2 %. Tisícky mobilov ležia nečinne v našich zásuvkách, pričom by sme ich mohli jednoducho zrecyklovať a dať materiálu druhý život.

Prineste nám do Orange zóny svoj starý, nepotrebný mobil a my zabezpečíme jeho ekologickú likvidáciu. Za každý odovzdaný kus darujeme 50 centov neziskovej organizácii INCIEN - Inštitút cirkulárnej ekonomiky.

Každý, kto nám prinesie starý mobilný telefón bude zaradený aj do súťaže o vstupenku na Grape Festival 2023. Zákazníci Orangeu za splnenie tejto misie v rámci programu Orange Svojim môžu získať:

  • Jednorazový balík 10 GB dát s platnosťou na 1 mesiac - platí pre užívateľov paušálov Go Yoxo, Go Safe Data a Go Safe Mini až Go Safe Extra.
  • Voucher 5 € na nákup kníh na www.martinus.sk - platí pre užívateľov paušálov Go Safe Premium a vyššie.
ilustračný obrázok oranžovej fľaše
Orange Van

Orange Van aj na Grape

Na Grape vás Orange Van určite neminie. Môžete si v ňom nabiť telefón, vyskúšať nový Xbox s next-gen hrami, či Orange TV s kompletnou ponukou TV staníc.

* Vyhodnotenie mobilnej siete spol. Orange Slovensko, a. s., ako najlepšej mobilnej siete v SR vykonala na základe meraní a testov v priebehu rokov 2020 – 2021 spoločnosť Systematics-PAB Sp. s o. o.