Maxcom Classic MM244 SE black
Maxcom Classic MM244 SE black
Popis
Klasika s kovovým dizajnom a 2,8" displejom
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 35 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
prehľadný displej
decentný tlačidlový model
2 MPx fotoaparát
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 110,8 g |
| Rozmery | 132 × 57 × 12,5 mm |
Batéria
| Kapacita | 1000 mAh |
Pamäť
| Slot na pamäťové karty | áno |
| Pamäťová karta | micro SD |
| Operačná pamäť | 8 MB |
Displej
| Rozlíšenie | 240 × 320 |
| Uhlopriečka | 2,8" |
| Typ | TFT |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 2 MPx |
SIM
| Slot na dve SIM karty | áno |
Konektivita
| Bluetooth | 3.0 |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | áno |
| Používateľská príručka | áno |
| Nabíjačka | áno |
Ostatné
| Farba | čierna |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 1 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 1 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 1 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 16 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 26 € | |
| Senior | 16 € | 21 € |