Garmin Vívoactive 6 Black
Garmin Vívoactive 6 Black
Popis
Vívoactive 6 s jasným farebným displejom, výdržou batérie až 11 dní a funkciami pre zdravie a kondíciu ti poskytnú nástroje a informácie, s ktorými lepšie spoznáš a pochopíš svoje telo.
Funkcie akcelerometer, gyroskop, pulzný oxymeter, monitor srdcovej frekvencie, SpO2, spánok, 30+ športových módov, Garmin Pay, hudba priamo v hodinkách
Viazanosť 24 mesiacov
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
Stredný paušál
-
10 GB mesačne
-
nekonečné volania v SR a v EÚ Volania do EÚ/Zóny 1 sú spoplatnené sumou 0,03 € za minútu.
-
nekonečné SMS/MMS nekonečné SMS/MMS SR/EÚ/Zóna 1
-
10 GB mesačne, po vyčerpaní balíka pokračujete s rýchlosťou 512 kb/s, dáta v EÚ podliehajú regulácii
-
prístup do 5G siete
-
bonus 60 € na zariadenie
-
možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana Basic
-
bezplatné založenie skupiny Navzájom zadarmo
-
bezplatný prenos nespotrebovaných dát
-
zľava pri viazanosti so zariadením alebo bez zariadenia
To najlepšie z najlepšieho
výdrž batérie až 11 dní
pokročilé fitness funkcie
Garmin Pay platby
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 23 g |
| Rozmery | 42 × 42 × 11 mm |
Batéria
| Typ | Lithium-Ion |
| Výdrž batérie (dojazd) | do 11 dní v režime smart hodiniek, do 21 hodín so zapnutým GPS |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Veľkosť úložiska | 8 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 390×390 |
| Uhlopriečka | 1,2" |
| Typ | AMOLED (Corning Gorilla Glass 3) |
Konektivita
| Bluetooth | áno |
| Wi-Fi | áno |
| NFC | áno |
Ostatné
| Farba | čierna |
| Funkcie | akcelerometer, gyroskop, pulzný oxymeter, monitor srdcovej frekvencie, SpO2, spánok, 30+ športových módov, Garmin Pay, hudba priamo v hodinkách |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Prémiový paušál | 46,13 € | 69 € | |
| Veľký paušál | 35,88 € | 159 € | |
| Stredný paušál | 25,62 € | 249 € | |
| Základný paušál | 19,47 € | 289 € | |
| Yoxo paušál | 20 € | 299 € | |
| Senior | 16 € | 294 € |