Sprístupňujeme 5G pre všetkých

Vysokorýchlostné 5G znamená viac ako len rozšírenie našej existujúcej siete. Predpokladá vývoj nových služieb, ktoré budú pomáhať nám všetkým.

Vysokorýchlostné 5G znamená viac ako len rozšírenie našej existujúcej siete. Predpokladá vývoj nových služieb, ktoré budú pomáhať nám všetkým.

Čo znamená prechod na 5G?

Nástup piatej generácie mobilných sietí, je prirodzeným technologickým vývojom 4G LTE sietí. Prináša nielen lepší pôžitok z využívania rýchlejšej siete pre bežného používateľa ale taktiež vytvára prostredie pre prepojenie smart zariadení, či už v domácnosti, výrobe, doprave alebo v zdravotníctve.

V jednoduchosti na nás vďaka 5G čaká prepojenejší a pohodlnejší svet.

5G vysielač

Čo potrebujete, aby ste využili výhody 5G?

1

Zariadenie, ktoré podporuje 5G

Využívať 5G vedia iba telefóny pripravené pre 5G sieť. Uistite sa že váš telefón 5G podporuje, alebo si vyberte z našej ponuky 5G zariadení.

Pozrieť ponuku 5G zariadení
5G zariadenie
2

Byť v 5G pokrytí

Pre využitie 5G siete sa musíte nachádzať v 5G pokrytí. Pozrite si, kde všade je 5G pokrytie dostupné.

Informácie o pokrytí
mapa Slovenska

Aké výhody prináša 5G sieť práve vám?

Najvyššia rýchlosť

Ešte vyššia rýchlosť než má akákoľvek moderná sieť od mobilného operátora. Rýchlosťou prekoná aj pevné pripojenia cez kábel, ktoré mnohí dnes využívajú doma.

Spoľahlivosť

Omnoho vyššia stabilita siete, ktorá vás bez váhania podrží nielen na cestách, pri práci z domu, pri vzdelávaní alebo keď to najviac potrebujete.

Plní tie najvyššie očakávania

5G sieť hravo zvládne sledovanie videí v 4K rozlíšení. Bezchybné fungovanie siete poteší aj hráčov a posunie ich zážitok z hrania na nový level.

Šetrnejšia k životnému prostrediu

Výhodou novej siete je aj vyššia energetická efektívnosť, čím sa zníži spotreba elektrickej energie pri prenose dát. Evolúcia tak pomáha tak pri ochrane našej planéty.

Pokrytie vysokorýchlostnou 5G sieťou Orange

Už dnes naši zákazníci využívajú všetky výhody najlepšej 4G siete Orange. Sieť získava mnohé ocenenia ako najlepšia na Slovensku a patrí aj k najrýchlejším sieťam v Európe. Podobnou cestou sme sa vybrali aj pri budovaní 5G siete, keď chceme priniesť služby, ktoré budú skutočnou hodnotou pre zákazníka a rozdiel bude výrazný aj v porovnaní so súčasnou 4G sieťou. V čom je 5G sieť lepšia, rozozná každý zákazník, ktorý sa ocitne v jej pokrytí.

Overiť pokrytie
ilustračný obrázok mobilu v ruke

Často kladené otázky