Rekordný týždeň na Orange Sport - 47 športových programov naživo

Dátum publikovania: 16.10.2019

Každý deň sa môžu diváci tešiť na atraktívne živé prenosy z futbalu, basketbalu, hokeja, motorizmu, tenisu či z bojových športov.

Začnime tým najdôležitejším, a to je jednoznačne Liga majstrov UEFA. Už tradične v utorok a v stredu sa môžete tešiť na ďalšie skupinové zápasy o 19:00 a 21:00. Do bojov sa znova zapojí Slavia Praha, ktorá sa 23. októbra stretáva s FC Barcelona.

V utorok, 22. októbra, však otvárame nové kolo zápasmi Atlética Madrid s Bayernom Leverkusen a Šachtarom Doneck s Dinamom Záhreb. Sledovať ich môžete na kanáloch Orange Sport od 19:00.

V priebehu týždňa však pribúda zaujímavý program aj pre tenisových fanúšikov, a to v podobe priamych prenosov z tenisového turnaja Elite Trophy. Od začiatku turnaja prinesieme každý deň live vysielanie toho najlepšieho ženského tenisu z Čínskeho mesta Ču-chaj. Nezabudnite na nedeľu, kedy vysielame finále dvojhry.

V priebehu týždňa prinesie Orange Sport naživo zápas basketbalovej Euroligy, hokejovej Tipsport ligy, ako aj zápas 15. kola švajčiarskej hokejovej ligy, National League. Fanúšikovia motorizmu sa môžu tešiť na Majstrovstvá sveta v rely, tentokrát z Katalánska. A tí, ktorí obľubujú bojové športy si prídu na svoje pri priamom prenose One Championship z Jakarty.

Cez víkend nás už, tradične, čaká slovenská a česká futbalová liga. Z našej domácej ligy vysielame zápas Spartaka Trnava s MŠK Žilina a na druhom športovom kanáli Orange Sport to bude súboj českej ligy medzi FC Viktoria Plzeň a Slaviou Praha.

Pre športových fanúšikov pripravujeme podcast - Polčas na telku, kde sa tentokrát dozviete zaujímavé novinky z Premier League.

Kúpiť Orange TV

Nový podcast Polčas na telku