Vrhnite sa do súťaženia na mobile

Zapojte sa do mobilného turnaja, stiahnite si zdarma aplikáciu Athletics Mania a hrajte o počítač Asus TUF Gaming či hernú konzolu PlayStation 4.

Turnaj Orange eCup sa začína 26. mája. Prejsť musíte 6 disciplín, ako napríklad beh na 100 metrov, skok do diaľky či vrh guľou. Máte na to 7 dní, potom sa turnaj končí.

Všetci hráči majú rovnaké štartovacie možnosti. Je len na vás, ako vašu športovú postavičku vytrénujete k najlepším výkonom. Za každé dobré umiestnenie získavate body. Dajte si záležať už na prvých kolách, ktoré sú takzvanou kvalifikáciou. V národnom rebríčku uvidíte, aká je vaša priebežná pozícia.

Snažte sa byť medzi prvými, čaká vás hlavná výhra, a tou je herný počítač Asus TUF Gaming. Aj druhá a ďalšie ceny však stoja za to. Súťažíte totiž aj o hernú konzolu PlayStation 4, Gamepad pre mobilný telefón či dokonca o oficiálny merch Slovenského olympijského výboru.

Do turnaja sa môže zapojiť naozaj každý. Hra je zdarma a výhry sú atraktívne, dokopy sa hrá o 20 rôznych cien. Zašportujte si s Orangeom, prejdite všetkými disciplínami a nezľaknite sa. V turnaji budú hrať i nadšenci z celého sveta, no nám bude záležať iba na slovenskom rebríčku. Práve ten rozhodne, kto zo Slovákov a Sloveniek získa cenu. Vyhrávajú prví najlepší. A najlepšie na tom je, že nemusíte napínať svaly. V Orange eCup a s hrou Athletics Mania vám stačí mobilné zariadenie s operačným systémom iOS alebo Android. Hru môžete hrať aj cez webový prehliadač.

Držíme vám palce a prajeme príjemné športové zážitky.