Hrať fér

Aj to deti učí hokej. Chápeme. Preto
ho podporujeme.

Hrať fér
Aj to deti učí hokej. Chápeme. Preto ho podporujeme.

S Orangeom zažijete

Fan zóna

Súťaž o lístky

Fandenie na predajniach

Vymeňte starý mobil za lístok na IIHF MS v ľadovom hokeji

Ste zákazníkom Orangeu? Prineste v čase od 26.4. do 16.5. svoj starý mobil, na akúkoľvek našu predajňu a automaticky ste zaradení do sútaže o 2 lístky na finálový zápas a o 2 lístky na zápas o 3. miesto MS v ľadovom hokeji.

Zároveň ste v hre o skvelý Huawei P20 black.

Výhercovia súťaže o lístky na zápasy MS v hokeji

Získajte výbavu pravého hokejového fanúšika

Každý správny hokejový fanúšik chce byť viditeľný. Chápeme. Preto Vám od 10.5. vymeníme starý mobil za pravú fanúšikovskú výbavu v týchto predajniach Orangeu: SC Europa Banská Bystrica, OC Aupark Bratislava, Central Bratislava, OC Aupark Košice, Galéria shopping Košice a OC Aupark Žilina. Užime si spolu IIHF majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2019. Akcia platí do vyčerpania zásob.

Užite si pravú hokejovú atmosféru aj vo vybraných Orange predajniach

Orange predajne v nákupných centrách Central Bratislava, OC Aupark Bratislava, OC Aupark Košice a Galéria shopping Košice sa počas IIHF majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019 zmenia na fanúšikovskú základňu! Môžete sa tešiť na LIVE vysielanie zápasov, sieň slávy s hokejovými artefaktami, či si zahrať originálny Stiga stolný hokej MS 2019. Na predajniach vás bude čakať občerstvenie, ktoré nabije energiou každého fanúšika hokeja.