Futbalové hody prichádzajú

Dátum publikovania: 27.09.2019

Športových fanúšikov potešíme zaradením stanice Premier League aj do prémiového balíka Orange Šport, a to bez zmeny mesačného poplatku (Ponuka sa týka zákazníkov Orange TV na optike a Orange TV cez satelit, a to do 30. júna 2020).
Zákazníci tak môžu sledovať najpopulárnejšiu futbalovú súťaž Ligu majstrov UEFA ako aj najsledovanejšiu ligu, ktorou je nepochybne tá anglická, Premier League.

Anglická Premier League sa hrá od augusta do mája. Každé kolo sa diváci TV stanice Premier Sport môžu tešiť na vybraných 4 až 5 zápasov vysielaných naživo, ktoré sa hrajú najmä počas víkendov, a to od piatka do pondelka.

V programe novej stanice nechýbajú magazíny, televízne štúdia k top zápasom či pravidelné sumáre, a to aj z duelov nižších anglických súťaží. Sú to doslova tisícky hodín skvelej futbalovej zábavy.

V balíku Orange Šport nájdete, samozrejme, aj kanál Orange Šport. Najväčším lákadlom v jeho vysielaní je Liga majstrov, ktorá je aktuálne v skupinovej fáze. Každý hrací deň stanica vysiela 6 zápasov naživo. Aké sú šance jednotlivých klubov vám povie náš komentátor Klaudo Slančo v podcaste Polčas na telku.

Viac o podcaste

Orange Šport neponúka iba sledovanie Ligy majstrov UEFA, vo vysielaní nájdete aj našu futbalovú Fortuna ligu, sledovať môžete český futbal a hokej a iné skvelé športy.

Viac o futbalovej ponuke

Nový podcast Polčas na telku