Ešte atraktívnejšie, prehľadnejšie a jednoduchšie: Orange predstavuje nové portfólio fixných služieb

Ešte atraktívnejšie, prehľadnejšie a jednoduchšie: Orange predstavuje nové portfólio fixných služieb
Tlačové správy |

Prehľadnejšie portfólio, atraktívnejšia ponuka, jednoduchší výber. Orange vynovuje portfólio svojich fixných služieb s cieľom uľahčiť zákazníkom výber produktov a zatraktívniť ponuku. Programy internetu a televízie sú po novom jednoduchšie, prehľadnejšie a v balíku Love ešte výhodnejšie. Nové portfólio fixných služieb nahradí to existujúce už zajtra.

Po tom, čo Orange v júni tohto roku predstavil novú zjednodušenú ponuku mobilných služieb, prichádza od 3. novembra aj s vynoveným a zjednodušeným portfóliom služieb pevnej siete. Je prehľadnejšie, zrozumiteľnejšie, jednoduchšie, zákazník sa v ňom ľahšie zorientuje a bez zbytočného strácania času je schopný vybrať si službu, ktorá je pre neho najvýhodnejšia a najdostupnejšia. Zároveň, ak si svoj mobilný paušál spojí s pevným internetom do balíku Love, môže ušetriť ešte viac.

„Záleží nám na tom, aby naši zákazníci namiesto zdĺhavého hľadania tých najvhodnejších služieb do svojich domácností venovali svoj čas tomu, čo je pre nich skutočne dôležité. Chceme im dať to najlepšie, čo na trhu môžu získať a navyše im uľahčiť výber vďaka relevantnému portfóliu. Rozhodli sme sa preto upraviť našu ponuku pevného internetu, televízie, ako aj konvergentnej ponuky Love. V našej vynovenej fixnej ponuke sa sústreďujeme na jednoduchosť, prehľadnosť a pomer ceny a kvality. Pri tvorbe nových programov sme vychádzali z overených parametrov už existujúcich služieb a potrieb zákazníkov a tak veríme, že im naše služby uľahčia a spríjemnia život. Navyše, ak naši zákazníci spoja mobilné a pevné služby dostanú zľavu 5 € mesačne, pokiaľ budú obe služby využívať. Žiadne triky, žiadne drobné písmo ani nemilé prekvapenia na faktúrach,“ priblížil vznik nového portfólia Paweł Galej, Chief Commercial B2C Officer spoločnosti Orange Slovensko.

Zákazníci si môžu vybrať z prehľadnej ponuky troch programov spoľahlivého fixného internetu (Základný, Stredný a Prémiový). Základný internet ponúka rýchlosť až do 50 Mbit/s za cenu 11 € s viazanosťou. Stredný internet prináša rýchlosť až do 500 Mbit/s za 16 € s viazanosťou. Prémiový internet, balík s najvyššou rýchlosťou až do 1 Gbit/s, je k dispozícii s viazanosťou za 21 € a uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Pri výbere služby operátor vždy vyhodnotí, aký typ technológie je možné na adrese zákazníka zriadiť, či je to optický alebo DSL internet. Navyše ku každému balíku internetu Orange pridá aj službu Online ochrana Doma zadarmo, ktorá chráni dokumenty, heslá a citlivé údaje na počítači či mobilnom zariadení.

Prehľad nových programov optického internetu

Základný internet Stredný internet Prémiový internet
Rýchlosť do 50/20 Mbit/s do 500/100 Mbit/s (Optik Partner 400/80 Mbit/s) do 1 000/300 Mbit/s
FUP Neobmedzené Neobmedzené Neobmedzené
Služba navyše Online ochrana Doma Online ochrana Doma Online ochrana Doma
Inštalácia 10 € 10 € 10 €
Prenájom zariadenia 1 €/mesiac 1 €/mesiac 1 €/mesiac
Mesačný poplatok s viazanosťou 11 € 16 € 21 €

Pre zákazníkov, ktorí nie sú v pokrytí optiky, avšak môžu využívať DSL internet, pripravil Orange balík Základný internet s rýchlosťou do 15 Mbit/s za cenu 11 € mesačne s viazanosťou a Stredný internet s rýchlosťou do 70 Mbit/s za 16 € mesačne s viazanosťou.

Prehľad nových programov DSL internetu

Základný internet Stredný internet
Rýchlosť do 15/3 Mbit/s do 70/6 Mbit/s
FUP Neobmedzené Neobmedzené
Služba navyše Online ochrana Doma Online ochrana Doma
Inštalácia 10 € 10 €
Prenájom zariadenia 1 €/mesiac 1 €/mesiac
Mesačný poplatok s viazanosťou 11 € 16 €

Vynovená ponuka televízie

Orange myslel aj na milovníkov televízie a práve pre nich si pripravil novú zjednodušenú ponuku troch balíčkov televízie na doma so širokým výberom kanálov, navyše s archívom, možnosťou nahrávania či Filmotékou zadarmo. Program Základná TV stojí 7 €, Stredná TV je k dispozícii za 10 € a Prémiovú TV, ku ktorej si zákazník môže vybrať štyri tematické balíky, môže mať za 15 € mesačne. Ponuka platí pre kombináciu televízie s ktorýmkoľvek internetom.

Prehľad nových balíčkov televízie

Základná TV Stredná TV Prémiová TV
Počet programov 51 103 Až do 130
Nahrávanie Áno Áno Áno
Služby navyše Filmotéka Štart Filmotéka Štart Filmotéka Štart 4 tematické TV balíčky
TV archív (s viazaným internetom) Zadarmo Zadarmo Zadarmo
Prenajatie zariadenia 2 €/mesiac 2 €/mesiac 2 €/mesiac
Mesačný poplatok 7 € 10 € 15 €

Orange upravil aj ponuku televízie Orange TV cez internet, ktorá obsahuje tri balíčky – Základná TV s 27 programami za 7 €, Stredná TV so 61 programami za 10 € a Prémiová TV, kde si zákazník môže vyberať 4 tematické balíky podľa vlastného výberu, za 15 €. Táto služba je bez viazanosti a všetky balíčky obsahujú tiež Filmotéku a možnosť nahrávania zadarmo.

Ak si však zákazník zoberie televíziu od Orangeu na doma, môže k nej získať službu Orange TV cez internet úplne zadarmo. Môže tak sledovať svoje obľúbené programy v mobile, tablete alebo na notebooku kdekoľvek a kedykoľvek.

V balíku Love ešte výhodnejšie

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre Stredný alebo Prémiový internet a Stredný alebo vyšší hlasový paušál Plus, môžu ušetriť ešte viac. Spojením do balíka Love získajú zľavu 5 € na mesačný poplatok z ceny hlasového paušálu počas celej doby využívania internetu. Za dva roky tak môžu ušetriť až 120 €.

Ponuka Love od Orangeu je nielen cenovo výhodná, ale prináša aj mimoriadny zákaznícky zážitok vďaka oceňovanej mobilnej sieti, rozsiahlemu 5G pokrytiu a dostupnosti služieb pevnej siete pre 1,8 milióna domácností.

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Článok B2B Blog |

Vývoj mobilných sietí pokračuje rýchlym tempom a prináša revolúciu, ktorá mení spôsob, akým komunikujeme a pripájame zariadenia k internetu. V mnohých krajinách ako aj u nás dochádza k vypínaniu starších technológií, ako sú 2G a 3G, a k ich nahradzovaniu novšími, rýchlejšími a efektívnejšími sieťami, 4G a najmä 5G.

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Článok B2B Blog |

Zabezpečte svoju firmu pred kybernetickými hrozbami a nečakanými výpadkami s našimi komplexnými riešeniami IT infraštruktúry. Objavte naše riešenia.

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

Článok B2B Blog |

V roku 2024 sa očakávajú zaujímavé zmeny v oblasti telekomunikácií a IT. Pozrime sa na päť hlavných trendov ako ich predpovedajú odborníci zo spoločnosti Orange Slovensko.