Je ten správny čas na internet od Orangeu

Je ten správny čas na internet od Orangeu
Tlačové správy |

Tri mesiace bezplatne, nulové aktivačné či inštalačné poplatky

Orange od zajtra pridáva nový internetový Love benefit – zákazníci, ktorí si v kombinácii s hlasovým paušálom zriadia pevný internet ho môžu prvé tri mesiace využívať bez poplatku. Navyše Orange teraz odpúšťa aj ďalšie poplatky.

V súčasnej situácii je kvalitný domáci internet nevyhnutnosťou. Spoliehajú sa naň nielen žiaci a študenti pri dištančnej výučbe, ale aj podnikatelia a firmy, či ich zamestnanci pracujúci z domu. Dobré pokrytie signálom, vysoká rýchlosť a spoľahlivosť v kombinácii s výhodnou cenou sú atribútmi, na ktoré zákazníci pri výbere prihliadajú. Orange preto prichádza s ďalšími Love benefitmi.

Prvé tri mesiace zadarmo

Orange teraz novým aj existujúcim zákazníkom pri aktivácii pevného internetu pomôže ušetriť aj vyše sto eur za tri mesiace. Všetci, ktorí si k hlasovému paušálu aktivujú niektorý z pevných internetov (alebo kombináciu internetu a televízie) a výhodne si ich spoja do Love ponuky, získajú totiž na prvé tri mesiace tieto pevné služby bez mesačných poplatkov.

Aktivácia ani inštalácia sa neráta

Tri mesiace bez mesačných poplatkov ale nie sú všetko. Zákazník teraz navyše pri aktivácii pevného internetu v Love dohode získa aj ďalší benefit – neplatí žiadne aktivačné či inštalačné poplatky a Orange mu tiež odpustí aktivačné poplatky za 2. a 3. set-top box. V prvých faktúrach tak poplatky za internet takmer nezbadajú.

Zvýhodnená ponuka platí od 24.2.2021 do 1.6.2021 a využiť ju môžu aj podnikatelia a firmy.

Balík služieb Love obsahuje všetko, čo rodina na komunikáciu a zábavu potrebuje

balíkom služieb Love získajú zákazníci od Orangeu všetky potrebné služby do svojej domácnosti – paušál Go s nekonečnými volaniami, pevný internet a digitálnu televíziu. S Love tak majú služby pre celú rodinu od jedného operátora v jednom balíku. K tomu získajú aj množstvo výhod vrátane extra dát, zľavy na zariadenie či zľavy z mesačného poplatku.

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Článok B2B Blog |

Vývoj mobilných sietí pokračuje rýchlym tempom a prináša revolúciu, ktorá mení spôsob, akým komunikujeme a pripájame zariadenia k internetu. V mnohých krajinách ako aj u nás dochádza k vypínaniu starších technológií, ako sú 2G a 3G, a k ich nahradzovaniu novšími, rýchlejšími a efektívnejšími sieťami, 4G a najmä 5G.

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Článok B2B Blog |

Zabezpečte svoju firmu pred kybernetickými hrozbami a nečakanými výpadkami s našimi komplexnými riešeniami IT infraštruktúry. Objavte naše riešenia.

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

Článok B2B Blog |

V roku 2024 sa očakávajú zaujímavé zmeny v oblasti telekomunikácií a IT. Pozrime sa na päť hlavných trendov ako ich predpovedajú odborníci zo spoločnosti Orange Slovensko.