Hlasová komunikácia

Získajte komplexné riešenia hlasovej komunikácie, s ktorými ušetríte čas, personálne kapacity a v neposlednom rade aj vaše peniaze.
Muž v kancelárii drží telefón pri uchu, telefonuje a usmieva sa.

Hlasová virtuálna privátna sieť

Zefektívnite komunikáciu v rámci vašej firmy. Vytvorte si sieť mobilných telefónov, pevných liniek a dátovej komunikácie s vlastnými pravidlami.
Zistiť viac
Mladá žena s krátkymi blond vlasmi sedí v kancelárii za stolom. V jednej ruke drží telefón pri uchu a usmieva sa, v druhej ruke drží ceruzku.

Virtuálna ústredňa

Prenájom, správa a údržba ústredne, ktorá poskytuje plnú funkcionalitu pobočkovej ústredne s novými možnosťami modernej telefónie.
Zistiť viac
Muž sedí v otvorenej kancelárii, pracuje na počítači. Pravú ruku má na klávesnici, na obrazovke vidíme grafy, v ľavej ruky má šálku, z ktorej pije.

Správa firemnej komunikácie

Rýchle a prehľadné online riešenie na správu firemnej komunikácie a optimalizáciu telekomunikačných nákladov s prístupom odkiaľkoľvek.
Zistiť viac

Spoločne nájdeme riešenie pre vaše podnikanie.

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a my sa vám obratom ozveme. Náš obchodný zástupca vám pomôže nájsť ideálne riešenie.

Odoslaním tohto formulára nám dávate súhlas záujemcu o produkty a služby spoločnosti Orange so spracovaním osobných a prevádzkových údajov.