Manažment zdrojov

Ideálny nástroj na efektívnu logistiku a organizáciu práce.

Čo je Manažment zdrojov?

Lokalizačná služba, ktorá vie zistiť polohu aktívnych SIM kariet a sledovať históriu ich pohybu v teréne. Je vhodná na monitorovanie zásielok a pracovníkov v teréne, najmä pre oblasť dopravného dispečingu, logistiky, kuriérskych služieb a pod.

Balíky a ceny  
Vyhľadanie aktuálnej polohy konkrétneho mobilného objektu podľa existujúceho telefónneho čísla alebo aliasu
Vyhľadanie aktuálnej polohy preddefinovanej skupiny užívateľov
Prehliadanie už zaznamenaných lokalizácií v archíve aplikácie
Štatistiky (počet predplatených lokalizácií, zostávajúce lokalizácie a celkový počet vykonaných lokalizácií)
História lokalizácií umožňuje spätnú kontrolu polohy mobilných objektov, je prístupná 24 hodín denne
Nepotrebujete žiadne špeciálne zariadenia, prípadne programové vybavenie, stačí pripojenie na internet, internetový prehliadač a SIM karty aktivované v sieti Orange Slovensko

Lokalizácia objektov

Polohu monitorovaného objektu je možné zistiť po prihlásení SIM karty na území pokrytom GSM signálom siete Orange Slovensko. Presnosť lokalizácie závisí od hustoty rozmiestnenia vysielačov (BTS) v sieti. V mestách môže byť presnosť lokalizácie rádovo v stovkách metrov, v menej husto osídlených oblastiach je presnosť rádovo niekoľko kilometrov.

Monitorovacie služby

So službou Orange Monitoring vozidiel môžete sledovať firemné náklady a mať pod kontrolou výdavky na vozový park vašej spoločnosti.

Zistiť viac

Spoločne nájdeme riešenie pre vaše podnikanie.

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a my sa vám obratom ozveme. Náš obchodný zástupca vám pomôže nájsť ideálne riešenie.

Odoslaním tohto formulára nám dávate súhlas záujemcu o produkty a služby spoločnosti Orange so spracovaním osobných a prevádzkových údajov.