S Market Locatorom budete cieliť presne

Správne cielenou SMS správou oslovíte nových zákazníkov v správnom čase, na správnom mieste.

Databáza až 2 000 000 klientov
Geolokačné SMS kampane
Stabilné a bezpečné pripojenie bez výpadkov

Rozvíjajte svoj biznis

Prilákajte nových zákazníkov cielenými SMS správami

Práve vďaka nim oslovíte nových zákazníkov a predstavíte im spoločnosť i novú ponuku produktov či služieb rýchlo, flexibilne a za dostupnú sumu.

adresovanie SMS

Adresujte správne reklamy správnemu publiku

Vďaka možnosti stanoviť oblasť doručovania správ môžete zaslať vašu SMS správu ľuďom v momente, keď prídu do konkrétnej oblasti. Oveľa jednoduchšie tak zaujmete zákazníkov, ktorí sú vo vašom okolí.

adresovanie reklamy

Majte výsledky vašej činnosti pod kontrolou

Ak pridáte do správ skrátené a merateľné URL linky, unikátne kódy, prihlasovacie formuláre, či automatizované SMS registrácie cez spätné SMS, budete mať prehľad o úspešnosti vašej kampane.

výsledky vašej činnosti

Krok po kroku k úspešnému biznisu

Pár jednoduchými krokmi oslovíte klientov v rámci zvolenej geografickej polohy a na základe stanovených parametrov, ako napríklad: vek, pohlavie, typ mobilného telefónu, finančné ukazovatele, cestovné návyky či využívanie služieb. Následne spustíte presne cielenú kampaň, ktorá otvorí brány vášho biznisu pre nových relevantných zákazníkov.

1.
Vyberte cieľovú skupinu
2.
Spustite cielenú kampaň
3.
Privítajte u seba nových zákazníkov

Reklamné SMS len pre tých, ktorí majú záujem

V rámci služby Market Locator sa nemusíte báť, že by ste reklamnými SMS správami zahlcovali nesprávnu cieľovú skupinu. Ak zákazník nemá záujem dostávať informácie o výhodách, je možné sa z odberu týchto informácií odhlásiť.

Ak si napríklad už neželáte dostávať informácie o výhodách Orange Extra, máte možnosť sa jednoducho z odberu týchto výhod odhlásiť v ktorejkoľvek predajni Orangeu alebo na našej Zákazníckej linke 0905 905 905.