Najväčší slovenský festival je tento rok online Orange prináša Pohodu in the Air priamo na váš displej

Najväčší slovenský festival je tento rok online Orange prináša Pohodu in the Air priamo na váš displej
Tlačové správy |

Druhý júlový víkend patrí už 24 rokov najväčšiemu hudobnému festivalu na Slovensku. Dnes je už jasné, že Pohoda bude v dôsledku pandémie koronavírusu úplne iná.

Pohoda bude in the Air a aj vďaka Orangeu si fanúšikovia a diváci budú môcť vychutnať unikátny trojdňový online festival. Orange ako jeden z hlavných partnerov, prenesie livestreamy koncertov, diskusií, divadla či tanca priamo na váš displej. Navyše, pre zákazníkov Orangeu, je pripravený Nonstop dátový balík Sociálne siete, s ktorým budete môcť zažiť netradičnú Pohodu in the Air kdekoľvek.

Sme radi, že festival Pohoda prišiel s nápadom priniesť všetkým svojim fanúšikom jedinečný online zážitok. V dňoch 9. – 11. júla 2020 sa uskutoční Pohoda in the Air. Jedným z  hlavných partnerov festivalu je už deviatykrát Orange. Vďaka jeho technologickému zabezpečeniu sa môžete tešiť na live koncerty streamované priamo z letiska, ale aj livestreamy zo zahraničia, diskusie, dokumenty a jednu svetovú filmovú predpremiéru a zažiť tak festivalovú atmosféru kdekoľvek sa budete nachádzať.

Pohodový benefit pre zákazníkov Orangeu

Pohodu in the Air zažijete na webovej stránke festivalu a sociálnej sieti Facebook. Preto si fanúšikovia – zákazníci Orangeu budú môcť počas festivalu aktivovať a mesiac zadarmo využívať Nonstop dátový balík Sociálne siete. Fanúšikovia tak môžu zažiť atmosféru festivalu priamo na obrazovkách svojich mobilných zariadení a bezstarostne si vychutnať jedinečné online festivalové zážitky.

Pohodové zážitky na Facebooku Orangeu

Hlavný stream z Orange stageu bude možné sledovať na Facebookovej stránke Orangeu a zaujímavé diskusie z Optimistanu Nadácie Orange vám neuniknú na Facebookovej stránke Nadácie Orange. Na nich sa zároveň môžete zapojiť do súťaží o vstupenky na festival Pohoda 2021.

Pohodové diskusie v Optimistane Nadácie Orange

Dôležitej téme, ktorá na Slovensku nemá systémové riešenie, bude venovaná aj jedna z diskusií v Optimistane Nadácie Orange. Marek Madro, psychológ a programový riaditeľ z OZ IPčko bude hovoriť o potrebe prevencie v oblasti duševného zdravia a krízových linkách pomoci. Za každého diváka, ktorý bude sledovať diskusiu online na Facebooku Nadácie Orange, venuje 1 euro Iniciatíve na podporu duševného zdravia. V spolupráci s detskou psychologičkou Máriou Tóthovou Šimčákovou sa uskutoční aj diskusia o programe Deti na nete, ktorý Orange dlhodobo rozvíja s cieľom poukázať na nástrahy internetu, zodpovedné digitálne rodičovstvo a bezpečnosť detí v online svete.

Viac informácií čoskoro na www.orange.sk/pohodawww.nadaciaorange.sk

Kam kráčaš, 60 GHz a ako kvalitne?

Kam kráčaš, 60 GHz a ako kvalitne?

Článok Technológie/SMART |

Bezdrôtové nelicencované pásmo 60 GHz (57-66 GHz) prináša významné zlepšenie oproti existujúcim bezdrôtovým technológiám. Využíva vlastnosti vysokofrekvenčného spektra, ktoré poskytujú väčšiu šírku pásma a vysokú prenosovú rýchlosť.

Sme krajinou malých obci a 60 GHz môže priniesť zmenu ku skutočne vysokorýchlostnému pripojeniu

Sme krajinou malých obci a 60 GHz môže priniesť zmenu ku skutočne vysokorýchlostnému pripojeniu

Článok B2B Blog |

V súčasnosti je pri hodnotení kvality života v danej lokalite pripojenie k internetu stále dôležitejšie. Niektorí ľudia majú šťastie a majú prístup k vysokokapacitným technológiám, ako je optické vlákno alebo káblová sieť. Veľká časť obyvateľstva, najmä mimo veľkých bytových domov a veľkých miest tieto možnosti nemá a tam prichádza na rad najmä bezdrôtový prenos dát.

Hlasová virtuálna privátna sieť (HVPS): Základ úspechu v modernom podnikaní

Hlasová virtuálna privátna sieť (HVPS): Základ úspechu v modernom podnikaní

Článok B2B Blog |

V digitalizovanom svete je komunikácia kľúčovou súčasťou nielen bežného života, ale aj podnikania. S nárastom využívania vzdialených pracovných tímov a geograficky rozptýlených pobočiek firiem je dôležité mať spoľahlivý a bezpečný spôsob prenosu hlasu. A tu vstupuje na scénu Hlasová virtuálna privátna sieť (HVPS), moderné riešenie, ktoré zjednocuje hlasovú komunikáciu a poskytuje organizáciám množstvo výhod.