Bezpečné poistenie zariadení - ďalší dôkaz, že Orangeu na bezpečnosti skutočne záleží

Bezpečné poistenie zariadení - ďalší dôkaz, že Orangeu na bezpečnosti skutočne záleží
Tlačové správy |

Náhodné poškodenie mobilného zariadenia alebo jeho krádež nemusí byť pre zákazníkov Orangeu žiadny problém. Vďaka novej generácii poistenia, ktoré je určené pre mobilné telefóny, tablety a smart hodinky, môžu zákazníci Orangeu cítiť istotu, že ich zariadenie je v bezpečí. Navyše Bezpečné poistenie ochráni nielen zariadenie zákazníka, ale aj jeho samotného pred rizikami vo virtuálnom prostredí.

Orange ako jediný operátor na slovenskom trhu v spolupráci s poisťovňou Cardif ponúka poistenie, ktoré kryje zákazníka proti škodám, ktoré vzniknú poškodením alebo krádežou zariadenia a súčasne mu pomôže aj v prípade problémov v online svete. Bezpečné poistenie ochráni zariadenie zákazníka pri poškodení pri páde alebo poškodení vodou, zákazníkovi pomôže aj v prípade krádeže zariadenia, či pri problémoch pri online nákupoch, alebo ak sa zákazník stane nechcenou obeťou phishingu.

Svoje zariadenia si môžu poistiť tí zákazníci Orangeu, ktorí si ho či už v plnej výške alebo za dotovanú cenu zoberú k svojmu hlasovému alebo dátovému paušálu.

Bezpečné poistenie zariadení Optimal s maximálnym limitom plnenia v prípade poškodenia alebo krádeže zariadenia vo výške 600 € je ideálne pre zariadenia s plnou cenou do 600 € vrátane. Toto poistenie pokrýva dve poistné udalosti za rok. Mesačný poplatok je 5 €.

Tri poistné udalosti za rok pokrýva Bezpečné poistenie zariadení Premium. To poskytuje maximálny limit plnenia v prípade poškodenia alebo krádeže zariadenia vo výške 2 000 € a je vhodné pre zariadenia s plnou cenou vyššou ako 600 €. Bezpečie s variantom Premium môžu zákazníci získať už za 10 € mesačne.

Vďaka poisteniu môžu byť aj online nákupy ešte bezpečnejšie

Oba varianty poistenia kryjú aj nákupy na internete v EÚ a rozvinutých krajinách (Austrália, Island, Izrael, Japonsko, Kanada, Nórsko, Nový Zéland, USA, Veľká Británia, Švajčiarsko) až do výšky 600 €, v prípade nákupov v ostatných krajín sveta a nákupu už použitého tovaru až do výšky 200 €. Variant Premium obsahuje okrem krytia nákupov na internete aj krytie zneužitie elektronických platieb vrátane phishingu, a to až do výšky 2 000 €.

Pri oboch variantoch poistenia je samotné poistenie platné až 48 mesiacov.

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Článok B2B Blog |

Vývoj mobilných sietí pokračuje rýchlym tempom a prináša revolúciu, ktorá mení spôsob, akým komunikujeme a pripájame zariadenia k internetu. V mnohých krajinách ako aj u nás dochádza k vypínaniu starších technológií, ako sú 2G a 3G, a k ich nahradzovaniu novšími, rýchlejšími a efektívnejšími sieťami, 4G a najmä 5G.

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Článok B2B Blog |

Zabezpečte svoju firmu pred kybernetickými hrozbami a nečakanými výpadkami s našimi komplexnými riešeniami IT infraštruktúry. Objavte naše riešenia.

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

Článok B2B Blog |

V roku 2024 sa očakávajú zaujímavé zmeny v oblasti telekomunikácií a IT. Pozrime sa na päť hlavných trendov ako ich predpovedajú odborníci zo spoločnosti Orange Slovensko.