Market Locator

Efektívne cielenie kampaní

Market Locator je dokonalý nástroj na získanie nových zákazníkov s pokročilými možnosťami ich cielenia a oslovovania v správnom čase a na správnom mieste. Táto služba prináša ideálne spojenie cieleného marketingu a Business Intelligence.

Mobilný marketing

Prehľadný mobilný marketing vám pomôže kontaktovať tých správnych ľudí. Adresátov cielených SMS môžete filtrovať na základe rôznych kritérií a osloviť tak želanú cieľovú skupinu.

Vyberiete správnu vzorku

V službe Market Locator si ľahko vytvoríte adresáre, ktoré môžete ľubovoľne meniť.

Vylepšite svoju kampaň

Do cielených SMS môžete pridávať merateľné URL linky, unikátne kódy či registrácie cez spätné SMS.

Vyhodnotenie efektivity kampane

Prehľadný mobilný marketing vám pomôže kontaktovať tých správnych ľudí. Adresátov cielených SMS môžete filtrovať na základe rôznych kritérií a osloviť tak želanú cieľovú skupinu.

Najvhodnejšie miesto pre pobočku

Pomocou prehľadných „heatmaps“ využívajúcich reálne demografické a lokalizačné dáta zistíte, kde sa vaša cieľová skupina pohybuje. Získate tak najlepšiu východiskovú pozíciu pre váš biznis.

Cena Market Locator

Market Locator je cenovo dostupný pre všetky veľkosti firiem. Prvý mesiac po registrácii máte od nás prístup do služby bezplatne aj so štartovacím kreditom 10 €.

Cena od 0,12 € s DPH za 1 SMS

Služby Cielený marketing

SMS cez e-mail

Logisticky vyspelé e-mailové riešenie, ktoré umožňuje hromadné a cielené oslovenie potenciálnych zákazníkov.

Viac o ponuke

Spoločne nájdeme riešenie pre vaše podnikanie.

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a my sa vám obratom ozveme. Náš obchodný zástupca vám pomôže nájsť ideálne riešenie.

Odoslaním tohto formulára nám dávate súhlas záujemcu o produkty a služby spoločnosti Orange so spracovaním osobných a prevádzkových údajov.