Virtuálna kancelária

So službami v rámci biznis aplikácií získate nástroje, ktoré vám umožnia efektívnejšiu komunikáciu a spoluprácu pri riešení každodenných úloh či prehľadný manažment firemných zariadení.

Muž v obleku a okuliaroch sedí na pohovke, v ruke drží tablet, na ktorom si niečo prezerá. Pred ním má na drevenom stolíku položený laptop.

Manažment mobilných zariadení

Manažment mobilných zariadení umožňuje vzdialenú správu a manažovanie mobilných zariadení, ktoré využívajú vaši zamestnanci.

Zistiť viac
Usmievajúci sa muž v bielej košeli sediaci za stolom v kancelárii. Má pred sebou vytlačené grafy na papieri, v ruke drží pero a píše na notebooku.

Backup Expert

Bezpečný spôsob na automatické zálohovanie a synchronizáciu dát s garanciou profesionálneho šifrovania priamo v zariadení.

Zistiť viac
Mladý muž sedí na letisku, v ruke drží tablet, usmieva sa a niečo posiela.

Microsoft 365

Microsoft 365 je balík kancelárskych aplikácií, ktoré vám umožňujú pracovať odkiaľkoľvek a spolupracovať so svojím tímom na diaľku.

Zistiť viac

Dynamics 365

Dynamics 365 je produktový rad podnikových aplikácií pre riadenie vzťahov so zákazníkmi a plánovanie firemných zdrojov v oblasti financií, marketingu a obchodných procesov.

Zistiť viac

Spoločne nájdeme riešenie pre vaše podnikanie.

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a my sa vám obratom ozveme. Náš obchodný zástupca vám pomôže nájsť ideálne riešenie.

Odoslaním tohto formulára nám dávate súhlas záujemcu o produkty a služby spoločnosti Orange so spracovaním osobných a prevádzkových údajov.