Balík služieb Love je ešte výhodnejší: Trojnásobok dát, extra zľava na zariadenie alebo zľava z mesačného poplatku

Balík služieb Love je ešte výhodnejší: Trojnásobok dát, extra zľava na zariadenie alebo zľava z mesačného poplatku
Tlačové správy |

Bratislava, 17. júna 2020 – Trojnásobok dát pre celú rodinu, 10 % zľava z paušálu alebo extra zľava na zariadenie

To sú benefity, ktoré si naplno môžu užívať zákazníci, pokiaľ si spoja svoje služby do balíku služieb Love. Stačí si spojiť paušál Go a pevný internet do balíka Love a zákazníci si môžu užívať kopec atraktívnych výhod. Pokiaľ si k nemu pridajú aj TV, výhod získajú ešte viac.

Orange aj naďalej pokračuje vo zvýhodňovaní zákazníkov, ktorí sa rozhodnú využívať služby balíka Love. Ten obsahuje všetko, čo rodina na komunikáciu a zábavu potrebuje. A teraz môže byť ich komunikácia aj zábava ešte výhodnejšia. Ak si zákazník spojí svoj paušál Go s akýmkoľvek pevným internetom do balíka Love, automaticky získa 3-násobok dát k svojmu paušálu. Trikrát viac dát do mobilu k svojmu paušálu automaticky získajú aj všetci členovia jeho skupiny Navzájom zadarmo, ktorú založil, podľa objemu dát v ich paušále. Okrem toho sa môže sám rozhodnúť, či si vyberie 10 % zľavu z mesačného poplatku za paušál alebo extra zľavu na zariadenie, ktorá je 4 násobkom hodnoty paušálu.

Tí zákazníci, ktorí si do balíku Love k paušálu Go a pevnému internetu pridajú aj TV, či už na optike, cez kábel alebo satelit si môžu užívať aj TV archív bezplatne a vybrať si 2 tematické TV balíky zadarmo. Zároveň budú môcť TV spojenú s internetom využívať výhodnejšie s lepšou cenou.

Spojenie služieb do jedného balíka služieb Love ešte nikdy nebolo výhodnejšie

Ak si napríklad zákazník spojí svoj paušál Go 30 € a Pevný internet 10 € do balíku Love, za mesačný poplatok 40 € získa nielen neobmedzené volania, SMS a MMS správy a neobmedzené dáta na pevnom internete, automaticky on aj jeho rodina v jeho skupine Navzájom zadarmo získa trojnásobok dát do mobilu k svojmu paušálu. Čiže zákazník s paušálom Go 30 € získa s balíkom Love namiesto pôvodných 4 GB až 12 GB dát na 24 mesiacov. Ak sa zákazník rozhodne zobrať si zariadenie, zaručene ocení extra zľavu, ktorú s balíkom Love získa. S paušálom Go 30 € k pôvodnej zľave 120 € získa aj extra zľavu 120 €, to znamená, že na nákup akéhokoľvek zariadenia si môže uplatniť zľavu až 240 €. Pokiaľ zariadenie nepotrebuje, môže si uplatniť 10 % zľavu z mesačného poplatku za paušál. Pri paušále Go 30 € tak za 24 mesiacov ušetrí až 72 €.

Paušály

Hlasový paušál Objem dát v paušále Go bez balíku Love Objem dát v paušále Go s balíkom Love Extra zľava na zariadenie Extra zľava na paušál na 24 mesiacov
Go 10 € 250 MB 750 MB 40 € 24 €
Go 20 € 1 GB 3 GB 80 € 48 €
Go 30 € 4 GB 12 GB 120 € 72 €
Go 40 € 10 GB 30 GB 160 € 96 €
Go 65 € 20 GB 60 GB 260 € 156 €
ISIC 2 GB 6 GB 36 € 21,60 €
Go Data 15 € 3 GB 9 GB 45 € 36 €
Go Data 20 € 6 GB 18 GB 80 € 48 €
Go Data 30 € 15 GB 45 GB 120 € 72 €

Spojiť si služby do balíka Love je jednoduché

Stačí, ak zákazník k svojmu Go paušálu a fixným službám (pevný internet alebo pevný internet a TV) kedykoľvek bez ohľadu na viazanosť ktorýchkoľvek služieb podpíše Love dohodu, automaticky získa všetky spomínané benefity až po dobu 24 mesiacov. Zákazník môže Love dohodu spísať na ktoromkoľvek predajnom mieste, cez operátora Zákazníckej linky 905, prípadne môže vyplniť formulár aj v Zákazníckej zóne na https://www.orange.sk/produkty-a-sluzby/love/. Výška mesačného poplatku za balík služieb Love je súčtom všetkých mesačných poplatkov za telekomunikačné služby, ktoré do balíka Love vstupujú.

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Článok B2B Blog |

Vývoj mobilných sietí pokračuje rýchlym tempom a prináša revolúciu, ktorá mení spôsob, akým komunikujeme a pripájame zariadenia k internetu. V mnohých krajinách ako aj u nás dochádza k vypínaniu starších technológií, ako sú 2G a 3G, a k ich nahradzovaniu novšími, rýchlejšími a efektívnejšími sieťami, 4G a najmä 5G.

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Článok B2B Blog |

Zabezpečte svoju firmu pred kybernetickými hrozbami a nečakanými výpadkami s našimi komplexnými riešeniami IT infraštruktúry. Objavte naše riešenia.

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

Článok B2B Blog |

V roku 2024 sa očakávajú zaujímavé zmeny v oblasti telekomunikácií a IT. Pozrime sa na päť hlavných trendov ako ich predpovedajú odborníci zo spoločnosti Orange Slovensko.