Obrazové správy MMS

Obrazové správy alebo Multimediálne (MMS) správy umožňujú odosielať správy obsahujúce okrem textu aj obrázok, animáciu, zvuk či krátke video.

Dôležité pre fungovanie obrazových správ je správne nastavenie vášho mobilného telefónu. To si môžete skontrolovať v časti pomoc / návody a nastavenia / nastavenia zariadení. Ak máte smartfón, obrazové správy vám budú fungovať len so zapnutými Mobilnými dátami.

V prípade že vám Obrazová sprava nebola doručená, bude vám opakovane zasielaná v priebehu 24 hodín. Ak sa vám nepodarí doručiť Obrazovú správu, bude vám zaslaná notifikačná SMS s linkou: www.orangeportal.sk/mms a heslom na vyzdvihnutie Obrazovej správy.

Nedoručenú obrazovú správu si môžete vyzdvihnúť na www.orangeportal.sk/mms. Na jej vyzdvihnutie vám postačí heslo, ktoré vám príde v notifikačnej SMS správe.

Tip: Heslo pre vyzdvihnutie Obrazovej je pre vaše telefónne číslo rovnaké, čiže po prihlásení sa na www.orangeportal.sk/mms si viete pozrieť aj Obrazové správy prijaté v minulosti. Obrazové správy sú pre vás uchované po dobu 30 dní.

Ak je váš mobilný telefón nastavený správne a obrazové správy sa vám napriek tomu nedoručujú a nemáte k dispozícii svoje heslo (napr. z predchádzajúcich notifikačných SMS) alebo ich neviete odoslať, kontaktujte našu Zákaznícku linku 905.