Orange poskytne návštevníkom Pohody najlepšiu sieť aj možnosť odovzdať staré mobily

Orange poskytne návštevníkom Pohody najlepšiu sieť aj možnosť odovzdať staré mobily
Tlačové správy |

Orange chce byť čo najbližšie svojim zákazníkom a to aj prostredníctvom zážitkov a hudby. Už jedenásty rok je preto hlavným partnerom najväčšieho slovenského festivalu Pohoda. Aby si zákazníci Orangeu užili festival skutočne naplno, operátor pre nich pripravil balík dát zadarmo. Zároveň bude Pohoda vďaka Orangeu prvýkrát v pokrytí vysokorýchlostnej siete 5G. Využiť ju môžu automaticky všetci zákazníci s 5G zariadením a aktivovaným balíkom Extra dáta. Návštevníci festivalu sa môžu tešiť na zaujímavý obsah v podobe diskusií v rámci Optimistanu Nadácie Orange alebo sa zapojiť do zberu starých mobilov.

Ročník 2022 je po dvoch rokoch poznačených pandémiou dlho očakávaným návratom k pôvodnému formátu v plnej kapacite. Po Pohode in the Air a Pohode on the Ground sa festival pre návštevníkov otvorí od 7. do 9. júla a trenčianske letisko opäť ožije jedinečnou hudobnou dramaturgiou s dôrazom na pestrosť hudobných scén doplnenou zaujímavým multižánrovým programom.

Najlepšia sieť a bezplatná Wi-Fi

Orange chce ako hlavný partner festivalu návštevníkom zabezpečiť maximálny zážitok v najlepšej sieti. Okrem najlepšej 4G siete si môžu zákazníci Orangeu na festivale prvýkrát vyskúšať aj komfort vysokorýchlostnej 5G siete, ktorú Orange pre tento účel špeciálne priniesol aj na Pohodu. V areáli bude k dispozícii aj kvalitné internetové Wi-Fi pripojenie pre všetkých návštevníkov, partnerov a samotného organizátora festivalu. Pre svojich zákazníkov má Orange pripravený darček v podobe festivalových 5 GB dát zadarmo, o podmienkach ich získania budú informovaní návštevníci festivalu prostredníctvom SMS po vstupe do areálu.

Oddychová zóna Orangeu ponúkne nabíjačkárne, Orange expertov a atraktívne vychytávky, ako je napríklad možnosť vyskúšať si prácu so zaujímavými digitálnymi technológiami vďaka kreatívnej dielni – Lab powered by Nadácia Orange. Festivalové rána si návštevníci zóny môžu spríjemniť jógou, alebo posedením v kaviarni či prosseco bare.

REcyklujeme a dávame starým mobilom nový význam

Vedeli ste, že celosvetovo sa každý rok vyrobí približne 1,5 miliardy mobilov? Zrecyklovaných je však len 1 – 2 %. Tisícky mobilov ležia nečinne v našich zásuvkách, pričom by sme ich mohli jednoducho zrecyklovať a dať materiálu druhý život.

reparujeme recyklujeme repasujeme

Orange predstavuje nový komunikačný koncept RE. Iniciatíva prepája aktivity a možnosti, ako čo najlepšie a najekologickejšie využiť staré telefóny. A na Pohode sa budú REcyklovať. Každý kto prinesie do Orange zóny svoj starý, nepotrebný mobil, bude zaradený do súťaže o vstupenky na Pohoda festival 2023. Orange ho ekologicky zrecykluje a za každý odovzdaný kus daruje 0,50 centov neziskovej organizácii INCIEN – Inštitút cirkulárnej ekonomiky.

Zákazníci Orangeu za splnenie tejto misie v rámci lojalitného programu Orange Svojim môžu získať dodatočných 10 GB dát alebo poukážku 5 € na nákup na www.martinus.sk.

Vychytávky, na ktoré sa môžete tešiť

Vďaka mobilnej aplikácii, ktorú pripravila Pohoda v exkluzívnej spolupráci s Orangeom pre iOS a Android, už návštevníkom neunikne žiadna podstatná informácia. Okrem mapy, programu, dianí v Orange zóne či prepojenia na sociálne siete, môžu byť ľudia vďaka push notifikáciám okamžite v obraze, čo sa kde deje. Pre návštevníkov, ktorí nemajú smartfón je zabezpečený sms servis. Nikomu tak neujdú núdzové informácie, predpoveď počasia či zmeny v programe. A keďže najlepšie mobilná sieť je bezpečná, zriadená bude aj núdzová linka. Volať na ňu môžu nielen účastníci festivalu aj ich rodinní príslušníci nenachádzajúci sa v areáli. Na mieste budú k dispozícii aj experti, ktorí poradia s využívaním služieb, inštaláciou či nastaveniami smartfónov.

Optimistan Nadácie Orange pozýva na diskusie o aktuálnych spoločenských témach všetkých, ktorých zaujíma bezpečnosť detí na internete, ale aj rozvoj komunitného života v regiónoch Slovenska. S odborníkmi sa budeme rozprávať o hrozbách, ktoré číhajú na deti pri hraní online hier. Poskytneme aj tipy, ako deti ochrániť pred online predátormi, ktorí ich kontaktujú čoraz intenzívnejšie.

Spoločne s OZ Bystriny si predstavíme činnosti aktívnych komunitných centier, vďaka ktorým sa vracia život do rôznych regiónov po celom Slovensku.

Užite si Pohodu v najlepšej sieti.

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Článok B2B Blog |

Vývoj mobilných sietí pokračuje rýchlym tempom a prináša revolúciu, ktorá mení spôsob, akým komunikujeme a pripájame zariadenia k internetu. V mnohých krajinách ako aj u nás dochádza k vypínaniu starších technológií, ako sú 2G a 3G, a k ich nahradzovaniu novšími, rýchlejšími a efektívnejšími sieťami, 4G a najmä 5G.

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Článok B2B Blog |

Zabezpečte svoju firmu pred kybernetickými hrozbami a nečakanými výpadkami s našimi komplexnými riešeniami IT infraštruktúry. Objavte naše riešenia.

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

Článok B2B Blog |

V roku 2024 sa očakávajú zaujímavé zmeny v oblasti telekomunikácií a IT. Pozrime sa na päť hlavných trendov ako ich predpovedajú odborníci zo spoločnosti Orange Slovensko.