Referencie

Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá. Preto vám prinášame efektívne riešenia, ktoré pomáhajú vášmu biznisu neustále rásť.

Prinášame nové technológie

Neustále investujeme do najnovších technológií, aby sme vám mohli prinášať služby najvyššej kvality a podporili digitálnu premenu vášho biznisu.

Poskytujeme špecializované služby

Zákazníkom poskytujeme tie správne nástroje a naše odborné skúsenosti, s ktorými nájdete správne riešenia pre potreby vášho biznisu.

Rozumieme vášmu biznisu

Využite najlepšiu kombináciu informačných a telekomunikačných riešení od jedného dôveryhodného poskytovateľa a získajte tak náskok pred konkurenciou.

Bardejovské kúpele

Bardejovské kúpele, a. s.

"So signálom v kúpeľoch bol večný problém a internet sme vôbec nepoužívali. Operátorom, ktorý mal chuť do nás investovať bol Orange, či už hovoríme o mikrovlnnom pripojení alebo ochote nainštalovať antény, ktoré zabezpečujú internet aj pre našich zákazníkov. “Riešenia nám bleskovo vypracoval na mieru a sme preňho partnerom. To sme u konkurencie nezažili. Náš problém vníma ako svoj vlastný a pomáha nám budovať dobré meno firmy."

Tamara Šatánková | Člen predstavenstva
Dátová virtuálna privátna sieť  

Ryba Žilina, spol. s.r.o

Ryba Žilina, spol. s r. o.

"Bez moderných technológií by sa nám už dnes tradičné špeciality vyrábali oveľa ťažšie. Za spoľahlivé technologické zázemie vďačíme aj Orangeu a jeho riešeniam na mieru."

Michal Britvík | Konateľ
Hlasová virtuálna privátna sieť  

Zvolenská mliekareň, s.r.o.

Zvolenská mliekareň, s. r. o.

"Veľké zmeny v spoločnosti sme zvládli aj vďaka Orangeu. Získali sme služby na mieru, s ktorými sa nám problémy podarilo elegantne vyriešiť."

Juraj Blada | Konateľ
Office 365  

Slovenský paralympijský výbor

Slovenský paralympijský výbor

"Technológie od Orangeu nás zachránili pred sťahovaním. Aj vďaka nim môžeme ďalej rásť."

Ján Riapoš | Slovenský paralympijský výbor
Virtuálna ústredňa  

MMG Freedom Barbers, s. r. o.

MMG Freedom Barbers, s. r. o.

"Spoľahlivý internet bol pre nás kľúčový. Zo začiatku som sa bál, pretože v centre mesta bol problém s pokrytím optikou. Nakoniec sme si ale vybrali 4G internet od Orangeu a super, funguje bez problémov. „Internet od Orangeu ma presvedčil natoľko, že ho máme aj doma a v prevádzke na bratislavskej Kolibe, kde je s optickým pripojením rovnaký problém."

Maroš Ihnát | Spoluzakladateľ
Firemný 4G internet  

Golem Club

Golem Club

"Sme najväčšia a najkompletnejšia sieť Fitness center na Slovensku. Prevádzkujeme 10 samostatných prevádzok plus zdravotné zariadenie FYZIORHB. Našu sieť budujeme už 18 rokov. Golem CLUB je synonymum pre zdravý životný štýl, pohyb, relax a šport. Avšak ani fitnescentrá sa nezaobídu bez moderných a inovatívnych služieb, preto máme naše dáta uložené v dátovom centre Orange TechPark."

Ing. Alexandra Beljajevová | Konateľ
Housing  

Banskobystrický pivovar

Banskobystrický pivovar, a. s.

"Banskobystrický pivovar zakúpil pre svoje prevádzky televíziu Orange TV Biznis cez internet. Sledoval tým okrem iného najmä prinesenie atraktívneho obsahu do svojich prevádzok."

Ľubomír Vančo | Podpredseda predstavenstva
Branislav Cvik | predseda predstavenstva
Orange TV Biznis  

Kávomaty

Kávomaty, s. r. o.

"Pri našom podnikaní je dôležité byť neustále v online spojení, mať okamžitý prístup k dátam, ktoré sú zároveň chránené. Orange nám poskytol služby pomocou, ktorých dokážeme ochrániť našu infraštruktúru aj interné dáta. Poskytol nám rýchly internet, cloudové služby, ktoré nám šetria čas, náklady a zvyšujú efektivitu. Vďaka spolupráci s Orangeom máme lepšiu technologickú vybavenosť firmy, efektívnejších zamestnancov, dáta okamžite k dispozícii a to najpodstatnejšie spokojných zákazníkov. Orange je silný a stabilný partner a je pre nás garanciou spoločného rozvíjania nových technológií v oblasti telemetrie."

Ing. Peter Grondžák | Konateľ
DDoS ochrana  
Virtuálne dátové centrum  

Bavaria TT

Bavaria TT, s. r. o.

"Spoločnosť Bavaria TT otvorila svoje brány pre zákazníkov v novembri 2018. Pri výbere partnera pre telekomunikačné služby bola pre nás najdôležitejšia flexibilita, rýchlosť a spoľahlivosť. Riešenia šité na mieru a individuálny prístup, to je presne to, čo nám spoločnosť Orange poskytuje. Verím, že dobre nastavená spolupráca bude fungovať aj naďalej."

Klára Sedláková | Marketing Manager Bavaria TT
Pevné pripojenie na internet  

OVB Allfinanz Slovensko

OVB Allfinanz Slovensko

"Keď pomáhate s financiami na Slovensku takmer miliónu klientov, nezaobídete sa bez moderných technológií. Na ich fungovanie a pripojenie potrebujú naši spolupracovníci spoľahlivý mobilný internet a stabilnú sieť, aby mohli klientom predstaviť ich finančný plán, vypočítať splátku úveru, potenciálny výnos z investície. A keďže patríme vo finančnom sektore k lídrom v nových technológiách, internet potrebujeme k elektronickému podpisovaniu zmlúv a k bezpapierovej dokumentácii k poistným a bankovým produktom. Orange nás v tejto snahe dlhodobo podporuje s vysokou spoľahlivosťou."

Marek Mihok | riaditeľ IT OVB Allfinanz Slovensko
Office 365  
Mobilný internet  

Lunys

Lunys, s. r. o.

"S internetovým pripojením vo firme sme mali roky problémy, hľadali sme stabilný a garantovaný internet prostredníctvom, ktorého dokážeme efektívne prepojiť naše pobočky. Cieľom bola ich vzájomná komunikácia a stabilita. Orange do nás investoval finančné prostriedky a vybudoval nám virtuálne prostredie, v ktorom náš biznis robíme príkladne. Všetky telekomunikačné riešenia pre nás pripravil promptne ako šité na mieru a vďaka tomu sme dlhoroční partneri."

Peter Kaňuk | konateľ
Pevné pripojenie na internet  

TSS Group

TSS Group

"Pre poskytovanie služieb GPS monitoringu je spoľahlivé dátové spojenie nevyhnutnosťou. V spoločnosti Orange sme našli profesionálneho a spoľahlivého partnera, ktorý nám poskytol riešenia priamo na mieru."

Peter Hlásny | Obchodný riaditeľ
Pevné pripojenie na internet  

Lunys

1.BCR - Realitná kancelária

"Sme realitná kancelária, ktorá úspešne pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami. Naším cieľom je úspešne vyhovieť každej požiadavke tak, aby klienti odchádzali nie len spokojní, ale sa k nám aj po rokoch vracali. V tomto biznise je veľmi dôležitá komunikácia a neustále spojenie s klientmi. Vďaka Orangeu sme získali služby na mieru, s ktorými sme spokojní."

Lukáš Machotka | Konateľ
Paušály Go Biznis  

Coop Jednota

COOP Jednota Slovensko

"Aj riešenie automatizovaného monitorovania potravín od Orangeu nám pomáha pri neustálej modernizácii našej predajnej siete. Kombináciou získaných dát môžeme optimalizovať a priamo znižovať spotrebu elektrickej energie, čo následne vplýva nielen na samotné náklady, ale aj na zvýšenú ochranu životného prostredia. Ďalším benefitom je čo najdlhšie udržiavanie čerstvosti a kvality jednotlivých tovarov."

Michal Švrček | riaditeľ sekcie IT a služieb
Riešenie Smart Data

Spoločne nájdeme riešenie pre vaše podnikanie.

Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a my sa vám obratom ozveme. Náš obchodný zástupca vám pomôže nájsť ideálne riešenie.

Odoslaním tohto formulára nám dávate súhlas záujemcu o produkty a služby spoločnosti Orange so spracovaním osobných a prevádzkových údajov.