Samsung Galaxy S25 FE 5G 128GB Blue
Samsung Galaxy S25 FE 5G 128GB Blue
Popis
Tenký dizajn pripravený ohromiť
Viazanosť 24 mesiacov
Paušál prispôsobený každému podnikaniu
Či podnikáte mesiac alebo roky, BiZ! paušál je tu pre každého podnikateľa. Vyskladajte si ponuku presne podľa potrieb svojej firmy.
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
- 1× výber extra benefitu k paušálu
- nekonečné volania
- nekonečné SMS/MMS
- viac rýchlych dát len za 5,13 €
-
Extra benefit na výber
-
Možnosť aktivovať službu Online ochrana
-
Zľava až do 258,50 € na zariadenie
48,18 €/mes. s DPH
To najlepšie z najlepšieho
6,7'' Dynamic AMOLED 2X, 120Hz displej
Odolnosť IP68
Kompletný balíček Galaxy AI funkcií
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 213 g |
| Rozmery | 161,3 × 76,6 × 7,4 |
Batéria
| Kapacita | 4900 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Operačná pamäť | 8192 MB |
| Veľkosť úložiska | 128 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 2340 × 1080 |
| Uhlopriečka | 6,7" |
| Typ | Dynamic AMOLED 2X, 120Hz |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 50 MPx |
| Fotoaparát predný | 12 MPx |
Systém a procesor
| Operačný systém | Android 16 |
| Typ procesora | Exynos 2400e |
| Grafický čip | AMD Magellan |
SIM
| Slot na dve SIM karty | áno |
| Nano SIM | áno |
| eSIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| 5G | áno |
| VoLTE | áno |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | áno |
| VoWiFi | áno |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | nie |
| Používateľská príručka | nie |
| Nabíjačka | nie |
Ostatné
| Farba | modrá |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Pro Biznis Optimal | 20,50 € | 629 € | |
| Pro Biznis Classic | 27,68 € | 574,50 € | |
| Pro Biznis Extra | 37,92 € | 502,54 € | |
| Pro Biznis Exclusive | 48,18 € | 410,50 € | |
| Pro Biznis Premium | 71,75 € | 214 € |