Apple iPhone 17e 256GB white
Apple iPhone 17e 256GB white
Popis
Bohatá výbava. Fakt výhodne.
Viazanosť 24 mesiacov
Paušál prispôsobený každému podnikaniu
Či podnikáte mesiac alebo roky, BiZ! paušál je tu pre každého podnikateľa. Vyskladajte si ponuku presne podľa potrieb svojej firmy.
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
- 1× výber extra benefitu k paušálu
- nekonečné volania
- nekonečné SMS/MMS
- viac rýchlych dát len za 5,13 €
-
Extra benefit na výber
-
Možnosť aktivovať službu Online ochrana
-
Zľava až do 258,50 € na zariadenie
48,18 €/mes. s DPH
To najlepšie z najlepšieho
6,1" XDR OLED displej
Ochrana IP68, USB-C konektor
48MP Fusion camera system
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 169 g |
| Rozmery | 146,7 × 71,5 × 7,8 mm |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 3279 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Pamäťová karta | nie |
| Operačná pamäť | 8192 MB |
| Veľkosť úložiska | 256 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 2532 × 1170 |
| Uhlopriečka | 6,1" |
| Typ | Super Retina XDR OLED |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 48 MPx |
| Fotoaparát predný | 12 MPx |
Systém a procesor
| Operačný systém | iOS |
| Typ procesora | A19 (3nm) |
| Grafický čip | Apple GPU |
SIM
| Slot na dve SIM karty | áno |
| Nano SIM | áno |
| eSIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| 5G | áno |
| VoLTE | áno |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | áno |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | nie |
| Používateľská príručka | áno |
| Nabíjačka | nie |
Ostatné
| Farba | biela |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Pro Biznis Optimal | 20,50 € | 689 € | |
| Pro Biznis Classic | 27,68 € | 634,50 € | |
| Pro Biznis Extra | 37,92 € | 562,54 € | |
| Pro Biznis Exclusive | 48,18 € | 470,50 € | |
| Pro Biznis Premium | 71,75 € | 274 € |