Vyberte si DSL internet na doma s balíkom Orange Love

Vyberte si DSL internet na doma s balíkom Orange Love
Novinky |

Objednajte si internet cez satelit od Orangeu, ktorý je dostupný takmer na celom Slovensku

Spoľahlivý a rýchly internet cez satelit je v Orangei jednou z výhod balíka Love. Objednať si ho môžete už teraz cez Orange e-shop. Ak sa však neviete rozhodnúť, alebo si vybrať z troch balíkov Home Basic, Home Optimal, alebo Home Premium, tak určite pokračujte ďalej v čítaní.

V nasledujúcich riadkoch si rozoberieme jednotlivé typy internetu z DSL ponuky.

Základným balíkom je Home Basic DSL, ktorý je vhodný na bežné používanie ako surfovanie na webe, čítanie mailov, sledovanie seriálov na HBO, či Orange TV, ale aj na nenáročnú prácu z domu, alebo online vyučovanie. Home Basic DSL máme v dvoch rýchlostných variantoch 10/1 megabitov za sekundu (aDSL) a 15/1 10/1 megabitov za sekundu (vDSL).

V štandardnej ponuke pre väčšiu domácnosť máme balík Home Optimal DSL v dvoch rýchlostných verziách (Home Optimal aDSL 15/1 Mbit/s a Home Optimal vDSL 50/5 Mbit/s). Online štúdium, alebo pracovný home office sa nezaobíde bez komunikácie s viac ako 5 účastníkmi, na čo je Home Optimal ideálnym výberom. Verzia s vyššou rýchlosťou vám ponúka možnosť sledovať videá v 4K rozlíšení na jednom zariadení, ale FULL HD kvalitu bez problémov zvládne aj na viacerých zariadeniach súčasne.

Nadštandardný Home Premium DSL je určený primárne náročným užívateľom, ako sú napríklad gameri, online streameri a ľudia, ktorí denne pracujú s vysokým objemom dát. Filmy a seriály môžete pozerať z viacerých zariadení súčasne v najvyššej kvalite bez akýchkoľvek starostí.

Aký rýchly internet máte si dokážete overiť pomocou funkcie internet speed test na speedtest.com. Určite si taktiež overte aj dostupnosť pripojenia cez satelit vo vašej lokalite na orange.sk.

Aj pre ponuku DSL platí, že ak si ktorýkoľvek internet spojíte s paušálom, tak získate zľavu na inštalačný poplatok a za prvé 3 mesiace služby neplatíte.

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Článok B2B Blog |

Vývoj mobilných sietí pokračuje rýchlym tempom a prináša revolúciu, ktorá mení spôsob, akým komunikujeme a pripájame zariadenia k internetu. V mnohých krajinách ako aj u nás dochádza k vypínaniu starších technológií, ako sú 2G a 3G, a k ich nahradzovaniu novšími, rýchlejšími a efektívnejšími sieťami, 4G a najmä 5G.

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Článok B2B Blog |

Zabezpečte svoju firmu pred kybernetickými hrozbami a nečakanými výpadkami s našimi komplexnými riešeniami IT infraštruktúry. Objavte naše riešenia.

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

Článok B2B Blog |

V roku 2024 sa očakávajú zaujímavé zmeny v oblasti telekomunikácií a IT. Pozrime sa na päť hlavných trendov ako ich predpovedajú odborníci zo spoločnosti Orange Slovensko.