Vyberte si DSL internet na doma s balíkom Orange Love

Vyberte si DSL internet na doma s balíkom Orange Love
Novinky |

Objednajte si internet cez satelit od Orangeu, ktorý je dostupný takmer na celom Slovensku

Spoľahlivý a rýchly internet cez satelit je v Orangei jednou z výhod balíka Love. Objednať si ho môžete už teraz cez Orange e-shop. Ak sa však neviete rozhodnúť, alebo si vybrať z troch balíkov Home Basic, Home Optimal, alebo Home Premium, tak určite pokračujte ďalej v čítaní.

V nasledujúcich riadkoch si rozoberieme jednotlivé typy internetu z DSL ponuky.

Základným balíkom je Home Basic DSL, ktorý je vhodný na bežné používanie ako surfovanie na webe, čítanie mailov, sledovanie seriálov na HBO, či Orange TV, ale aj na nenáročnú prácu z domu, alebo online vyučovanie. Home Basic DSL máme v dvoch rýchlostných variantoch 10/1 megabitov za sekundu (aDSL) a 15/1 10/1 megabitov za sekundu (vDSL).

V štandardnej ponuke pre väčšiu domácnosť máme balík Home Optimal DSL v dvoch rýchlostných verziách (Home Optimal aDSL 15/1 Mbit/s a Home Optimal vDSL 50/5 Mbit/s). Online štúdium, alebo pracovný home office sa nezaobíde bez komunikácie s viac ako 5 účastníkmi, na čo je Home Optimal ideálnym výberom. Verzia s vyššou rýchlosťou vám ponúka možnosť sledovať videá v 4K rozlíšení na jednom zariadení, ale FULL HD kvalitu bez problémov zvládne aj na viacerých zariadeniach súčasne.

Nadštandardný Home Premium DSL je určený primárne náročným užívateľom, ako sú napríklad gameri, online streameri a ľudia, ktorí denne pracujú s vysokým objemom dát. Filmy a seriály môžete pozerať z viacerých zariadení súčasne v najvyššej kvalite bez akýchkoľvek starostí.

Aký rýchly internet máte si dokážete overiť pomocou funkcie internet speed test na speedtest.com. Určite si taktiež overte aj dostupnosť pripojenia cez satelit vo vašej lokalite na orange.sk.

Aj pre ponuku DSL platí, že ak si ktorýkoľvek internet spojíte s paušálom, tak získate zľavu na inštalačný poplatok a za prvé 3 mesiace služby neplatíte.

Kam kráčaš, 60 GHz a ako kvalitne?

Kam kráčaš, 60 GHz a ako kvalitne?

Článok Technológie/SMART |

Bezdrôtové nelicencované pásmo 60 GHz (57-66 GHz) prináša významné zlepšenie oproti existujúcim bezdrôtovým technológiám. Využíva vlastnosti vysokofrekvenčného spektra, ktoré poskytujú väčšiu šírku pásma a vysokú prenosovú rýchlosť.

Sme krajinou malých obci a 60 GHz môže priniesť zmenu ku skutočne vysokorýchlostnému pripojeniu

Sme krajinou malých obci a 60 GHz môže priniesť zmenu ku skutočne vysokorýchlostnému pripojeniu

Článok B2B Blog |

V súčasnosti je pri hodnotení kvality života v danej lokalite pripojenie k internetu stále dôležitejšie. Niektorí ľudia majú šťastie a majú prístup k vysokokapacitným technológiám, ako je optické vlákno alebo káblová sieť. Veľká časť obyvateľstva, najmä mimo veľkých bytových domov a veľkých miest tieto možnosti nemá a tam prichádza na rad najmä bezdrôtový prenos dát.

Hlasová virtuálna privátna sieť (HVPS): Základ úspechu v modernom podnikaní

Hlasová virtuálna privátna sieť (HVPS): Základ úspechu v modernom podnikaní

Článok B2B Blog |

V digitalizovanom svete je komunikácia kľúčovou súčasťou nielen bežného života, ale aj podnikania. S nárastom využívania vzdialených pracovných tímov a geograficky rozptýlených pobočiek firiem je dôležité mať spoľahlivý a bezpečný spôsob prenosu hlasu. A tu vstupuje na scénu Hlasová virtuálna privátna sieť (HVPS), moderné riešenie, ktoré zjednocuje hlasovú komunikáciu a poskytuje organizáciám množstvo výhod.