Vyberte si 4G internet pre vašu firmu v Orange

Vyberte si 4G internet pre vašu firmu v Orange
Novinky |

Orange ponúka dva typy 4G internetu pre firmy

Ak sa rozhodujete pre pokrytie 4G sieťou vo vašej firme, Orange vám ponúka na výber dva druhy firemného internetu. Navyše, ak si internet spojíte s firemným paušálom, čakajú vás balíka Love. Získate tak zadarmo aktiváciu na druhý a tretí set-top box, 100% zľavu na aktivačný poplatok a prvé tri mesačné poplatky, ale aj zľavu na nákup zariadení.

Orange biznis zákazníkom ponúka Firemný 4G internet Optimal - 40 / 10 Mbit/s s objemom dát 300 GB, možnosťou HD videohovorov pre 5 účastníkov a pri nižšej kvalite viac ako 10 účastníkov (prebiehať môžu až 4 hovory súčasne).

Nadštandardným variantom je Firemný 4G internet Premium - 225 / 50 Mbit/s, ktorý disponuje vysokou rýchlosťou internetu, môžete sťahovať súbory na viacerých firemných zariadeniach naraz, či komunikovať počas videokonferencie bez problémov aj počas dlhých časových úsekov.

Zavedenie 4G pokrytia je takisto otázkou preferencií a voľby medzi dvomi možnosťami. Duobox vám ponúka najvyššiu možnú rýchlosť aj v miestach so slabým pokrytím. Zariadenie pozostáva z vonkajšej jednotky umiestnenej na fasáde a vnútorného Wi-Fi routera. Druhou možnosťou je Flybox v priestoroch firmy, kde nie je možná inštalácia so zásahom do fasády budovy.

Objednať firemný 4G internet si môžete už teraz na orange.sk.

Kam kráčaš, 60 GHz a ako kvalitne?

Kam kráčaš, 60 GHz a ako kvalitne?

Článok Technológie/SMART |

Bezdrôtové nelicencované pásmo 60 GHz (57-66 GHz) prináša významné zlepšenie oproti existujúcim bezdrôtovým technológiám. Využíva vlastnosti vysokofrekvenčného spektra, ktoré poskytujú väčšiu šírku pásma a vysokú prenosovú rýchlosť.

Sme krajinou malých obci a 60 GHz môže priniesť zmenu ku skutočne vysokorýchlostnému pripojeniu

Sme krajinou malých obci a 60 GHz môže priniesť zmenu ku skutočne vysokorýchlostnému pripojeniu

Článok B2B Blog |

V súčasnosti je pri hodnotení kvality života v danej lokalite pripojenie k internetu stále dôležitejšie. Niektorí ľudia majú šťastie a majú prístup k vysokokapacitným technológiám, ako je optické vlákno alebo káblová sieť. Veľká časť obyvateľstva, najmä mimo veľkých bytových domov a veľkých miest tieto možnosti nemá a tam prichádza na rad najmä bezdrôtový prenos dát.

Hlasová virtuálna privátna sieť (HVPS): Základ úspechu v modernom podnikaní

Hlasová virtuálna privátna sieť (HVPS): Základ úspechu v modernom podnikaní

Článok B2B Blog |

V digitalizovanom svete je komunikácia kľúčovou súčasťou nielen bežného života, ale aj podnikania. S nárastom využívania vzdialených pracovných tímov a geograficky rozptýlených pobočiek firiem je dôležité mať spoľahlivý a bezpečný spôsob prenosu hlasu. A tu vstupuje na scénu Hlasová virtuálna privátna sieť (HVPS), moderné riešenie, ktoré zjednocuje hlasovú komunikáciu a poskytuje organizáciám množstvo výhod.