S paušálom Go Yoxo si študenti a učitelia môžu užívať neobmedzené dáta počas celého dňa

S paušálom Go Yoxo si študenti a učitelia môžu užívať neobmedzené dáta počas celého dňa
Tlačové správy |

#dnesdátujem je novinka, vďaka ktorej môžu všetci zákazníci s paušálom Go Yoxo počas ľubovoľného dňa bezplatne využívať neobmedzené dáta. Orange tak pokračuje vo vylepšovaní svojho paušálu pre študentov a učiteľov Go Yoxo, s ktorým získajú nielen výhodnú komunikáciu, ale zároveň aj skutočnú slobodu voľby.

Ľubovoľný deň s nekonečnými dátami #dnesdátujem

Obľúbený paušál pre mladých Go Yoxo je znova o niečo výhodnejší a od 24. marca ponúka svojim zákazníkom aj bezplatnú možnosť využívať neobmedzené dáta počas celého dňa. Neobmedzené dáta na jeden deň si zákazník môže aktivovať bezplatne až dvakrát v rámci jedného fakturačného obdobia, pričom to vždy môžu byť dva rôzne dni podľa jeho aktuálnych potrieb či preferencií. Ak dní s neobmedzenými dátami potrebuje viac, za každú ďalšiu aktiváciu neobmedzeného denného balíka dát zákazník zaplatí stále výhodných 1,50 eur.

Aktivovať si nekonečné dáta na jeden deň je možné kedykoľvek - v ľubovoľný deň, v akomkoľvek čase a bez ohľadu na to, či už zákazník minul alebo sa len rozhodol ušetriť si svoje predplatené dáta. Neobmedzené dáta sú vždy platné do konca dňa, počas ktorého si ich zákazník aktivuje, t.j. do 24:00 hod. Čím skôr tak počas dňa urobí, tým viac času na ich využitie získa. V deň, keď chce takúto možnosť zákazník využiť, si balík jednoducho aktivuje na www.orange.sk v Zákazníckej zóne.

Najvýhodnejší paušál pre všetkých študentov a učiteľov

Študentský paušál Go Yoxo si môžu aktivovať všetci žiaci a študenti ZŠ, SŠ a VŠ vo veku od 15 do 26 rokov s preukazom ISIC, EURO<26 a učitelia s kartou ITIC. Paušál Go Yoxo ponúka neobmedzené hovory a správy, 5 GB predplatených dát, neobmedzený prístup na obľúbené chatovacie aplikácie a sociálne siete za 15 € mesačne. Jeho súčasťou je jedinečný Yoxo Market, na ktorom môžu zákazníci obchodovať so svojimi dátami - ak ich majú prebytok, môžu nespotrebované dáta výhodne predať a získať tak zľavu z ďalšej faktúry. Naopak, ak im dáta chýbajú, za zvýhodnenú cenu si môžu dokúpiť ďalšie gigabajty. Cena za 1 GB dát začína na Yoxo Markete už od jedného eura, a to v závislosti od ponuky a dopytu. V porovnaní so štandardnou cenou 4 eurá za 1 GB tak zákazník na Yoxo Markete môže ušetriť až 3 eurá za gigabajt.

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Článok B2B Blog |

Vývoj mobilných sietí pokračuje rýchlym tempom a prináša revolúciu, ktorá mení spôsob, akým komunikujeme a pripájame zariadenia k internetu. V mnohých krajinách ako aj u nás dochádza k vypínaniu starších technológií, ako sú 2G a 3G, a k ich nahradzovaniu novšími, rýchlejšími a efektívnejšími sieťami, 4G a najmä 5G.

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Článok B2B Blog |

Zabezpečte svoju firmu pred kybernetickými hrozbami a nečakanými výpadkami s našimi komplexnými riešeniami IT infraštruktúry. Objavte naše riešenia.

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

Článok B2B Blog |

V roku 2024 sa očakávajú zaujímavé zmeny v oblasti telekomunikácií a IT. Pozrime sa na päť hlavných trendov ako ich predpovedajú odborníci zo spoločnosti Orange Slovensko.