Rozhodnite sa pre optický internet na doma s balíkom Orange Love

Rozhodnite sa pre optický internet na doma s balíkom Orange Love
Novinky |

Zistite, aké typy optického internetu do domácnosti máme v ponuke balíka Love

Optický internet od Orangeu vám ponúka stabilné a vysokorýchlostné riešenie pre váš domov. Spojte si internet s paušálom do balíka Love a môžete čerpať množstvo výhod. Vybrať si môžete z troch druhov internetových balíkov, ktoré sú vhodné pre tých, čo žijú sami, vo dvojici i celé rodiny.

Základným typom je Home Basic Fiber 30 Mbit/s, ktorý je vhodný na prácu, alebo štúdium z domu na nižšom počte zariadení. Videá v rozlíšení FULL HD zvládnete prehrávať na dvoch zariadeniach naraz. V 4K kvalite si budete musieť vystačiť iba s jedným, preto ho odporúčame hlavne do domácností, v ktorých žijú páriky, alebo singles.

Druhým typom optického internetu je Home Optimal Fiber 300 Mbit/s, ktorý predstavuje zlatú strednú cestu. Je určený do domácností s početnejším osadenstvom, kedy môže byť pripojených viacero zariadení naraz. Práca z domu sa preto stáva pohodlnejšia. Neobmedzuje vás ani to, že vo vedľajšej izbe sa učia vaše ratolesti. Oproti Basic možnosti je internet navyše 10× rýchlejší.

Ak ste však o mnoho náročnejší a potrebujete pevný internet na doma s extrémnou rýchlosťou, tak určite vyskúšajte Home Premium Fiber 600 Mbit/s. Bez problémov stiahnete film s veľkosťou 3 GB v 4K za necelú minútu.

Rýchlosť internetu si môžete overiť vďaka funkcii internet speed test na orange.sk/. Rozhodne si pred výberom taktiež overte dostupnosť vo vašej lokalite na orange.sk.

Akýkoľvek z dostupných balíkov si môžete objednať cez Orange e-shop. Inštaláciu realizuje profesionálna inštalačná firma, čiže nemusíte mať žiadne technické znalosti. Termín inštalácie si určíme po vzájomnej dohode, tak aby vám časovo vyhovoval.

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Článok B2B Blog |

Vývoj mobilných sietí pokračuje rýchlym tempom a prináša revolúciu, ktorá mení spôsob, akým komunikujeme a pripájame zariadenia k internetu. V mnohých krajinách ako aj u nás dochádza k vypínaniu starších technológií, ako sú 2G a 3G, a k ich nahradzovaniu novšími, rýchlejšími a efektívnejšími sieťami, 4G a najmä 5G.

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Článok B2B Blog |

Zabezpečte svoju firmu pred kybernetickými hrozbami a nečakanými výpadkami s našimi komplexnými riešeniami IT infraštruktúry. Objavte naše riešenia.

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

Článok B2B Blog |

V roku 2024 sa očakávajú zaujímavé zmeny v oblasti telekomunikácií a IT. Pozrime sa na päť hlavných trendov ako ich predpovedajú odborníci zo spoločnosti Orange Slovensko.