Orange TV môžu zákazníci sledovať už aj bez set-top boxu

Orange TV môžu zákazníci sledovať už aj bez set-top boxu
Tlačové správy |

Zákazníci televízie od Orangeu sa môžu opäť tešiť z noviniek. Televíziu si môžu pozrieť už aj bez set-top boxu a stanicu Orange Šport budú mať šancu sledovať celý týždeň bezplatne.

Aplikácia Orange TV je dostupná už aj priamo v smart televízoroch

Zákazníci Orange TV už na sledovanie svojej televízie cez internet nemusia mať set-top box či Orange TV Stick. Stačí mať aktívnu internetovú televíziu od Orangeu a smart televízor Samsung s operačným systémom Tizen 4.0 a vyšším. Zákazník si priamo cez obrazovku televízora stiahne z aplikačného obchodu APPS aplikáciu Orange TV a po registrácii môže jednoducho na veľkej obrazovke sledovať vysielanie so všetkými vychytávkami, ktoré TV od Orangeu poskytuje. Nechýba archív, videopožičovňa, obľúbené tituly, nahrávky a ďalšie funkcionality. Odporúčaná minimálna rýchlosť internetu pre plnohodnotné sledovanie Orange TV cez internet je 6 Mbit/s.

Orange Sport na týždeň bezplatne

Športovým fanúšikom – zákazníkom i nezákazníkom – dáva Orange zároveň možnosť užiť si maratón športových podujatí a ďalšieho obsahu. Každý, kto má záujem, môže od 16.11. do 22.11. sledovať stanicu Orange Šport bezplatne vďaka unikátnemu prístupovému kódu, ktoré bude Orange rozdávať na webe sport.orange.sk. Promo kód na bezplatné sledovanie Orange športu si môžu záujemcovia vyzdvihnúť jednoducho kliknutím na četbota v pravej spodnej časti stránky a zvolením možnosti Získať promo kód. Vďaka nemu môžu potom až do 22. novembra bezplatne sledovať Orange Šport na stránke tv.orange.sk, ale aj v aplikácii Orange TV – trebárs aj na svojom smart televízore Samsung.

Vo sviatočný utorok uvedie exkluzívne v premiére iba Orange Sport televíznu debatu so známym slovenským futbalistom, ktorý nastúpil aj v zápase proti Severným Írom. Chýbať nebudú živé prenosy z basketbalu, hokeja či MMA. A počas víkendu (21.-22. novembra) odvysiela stanica aj dva živé prenosy z futbalovej Fortuna ligy, kde budú hosťami Tomáš Medveď a Samo Slovák. Fanúšikovia športu sa tak majú na čo tešiť.

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Článok B2B Blog |

Vývoj mobilných sietí pokračuje rýchlym tempom a prináša revolúciu, ktorá mení spôsob, akým komunikujeme a pripájame zariadenia k internetu. V mnohých krajinách ako aj u nás dochádza k vypínaniu starších technológií, ako sú 2G a 3G, a k ich nahradzovaniu novšími, rýchlejšími a efektívnejšími sieťami, 4G a najmä 5G.

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Článok B2B Blog |

Zabezpečte svoju firmu pred kybernetickými hrozbami a nečakanými výpadkami s našimi komplexnými riešeniami IT infraštruktúry. Objavte naše riešenia.

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

Článok B2B Blog |

V roku 2024 sa očakávajú zaujímavé zmeny v oblasti telekomunikácií a IT. Pozrime sa na päť hlavných trendov ako ich predpovedajú odborníci zo spoločnosti Orange Slovensko.