Orange spája fanúšikov futbalu po celom Slovensku

Orange spája fanúšikov futbalu po celom Slovensku
Tlačové správy |

Fanúšikovia slovenského futbalu sa teraz môžu tešiť na nového informačného pomocníka. Orange pre Úniu ligových klubov vyvinul a prevádzkuje novú aplikáciu Fortuna liga.

V týchto dňoch spustili Orange a Únia ligových klubov novú aplikáciu Fortuna liga. Riešenie porovnateľné s aplikáciami najznámejších futbalových súťaží je vstupnou bránou do diania v tíme každého z 12 účastníkov najvyššej slovenskej futbalovej ligy.

Na jednom mieste poskytuje všetko, čo moderný fanúšik v súčasnosti vyžaduje – spoľahlivé informácie, kompletné štatistické podklady i zábavu vo forme fanúšikovských súťaží. V aplikácii nájde všetky dôležité informácie a vďaka online prepojeniam so štadiónmi ich má prakticky v reálnom čase. Nechýbajú informácie o kluboch a jednotlivých hráčoch, okamžité výsledky či štatistiky a mnoho ďalšieho obsahu aj pre tých najnáročnejších futbalových fanúšikov.

„Sme radi, že vďaka dlhoročným skúsenostiam aj najlepšej sieti na Slovensku dnes vieme zákazníkom poskytnúť viac ako len bežný paušál, spoľahlivý internet či televíziu, a to riešenia na mieru prakticky v každej oblasti. V dobe internetu vecí a čoraz väčšej miere digitalizácie kladieme veľký dôraz na riešenia, ktoré zákazníkovi poskytnú potrebné dáta v reálnom čase – ako je napríklad aj táto aplikácia,” hovorí Peter Bäuml z Orangeu, manažér IT riešení pre B2B zákazníkov.

Nová aplikácia Fortuna liga je dostupná bezplatne pre zariadenia s operačnými systémami. „Futbal dávno nie je len o tom, čo sa deje na ihrisku. Chceme sa prispôsobovať novým technológiám a trendom. Sme radi, že môžeme fanúšikovi nášho futbalu ponúknuť peknú, modernú, aktuálnu a živú aplikáciu Fortuna ligy. Chceme zároveň ubezpečiť všetkých fanúšikov, že aplikácia sa bude neustále vyvíjať a prakticky aj dnes prebieha vývoj na nových funkcionalitách. Ďakujeme aj Orangeu ako nášmu partnerovi za výbornú spoluprácu pri vývoji aplikácie,“ hovorí marketingový manažér Únie ligových klubov Milan Ondruš.

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Článok B2B Blog |

Vývoj mobilných sietí pokračuje rýchlym tempom a prináša revolúciu, ktorá mení spôsob, akým komunikujeme a pripájame zariadenia k internetu. V mnohých krajinách ako aj u nás dochádza k vypínaniu starších technológií, ako sú 2G a 3G, a k ich nahradzovaniu novšími, rýchlejšími a efektívnejšími sieťami, 4G a najmä 5G.

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Článok B2B Blog |

Zabezpečte svoju firmu pred kybernetickými hrozbami a nečakanými výpadkami s našimi komplexnými riešeniami IT infraštruktúry. Objavte naše riešenia.

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

Článok B2B Blog |

V roku 2024 sa očakávajú zaujímavé zmeny v oblasti telekomunikácií a IT. Pozrime sa na päť hlavných trendov ako ich predpovedajú odborníci zo spoločnosti Orange Slovensko.