Orange sa sústredí na televízne služby so širšími možnosťami

Orange sa sústredí na televízne služby so širšími možnosťami
Tlačové správy |

Ďalej bude rozvíjať najmä IPTV

Orange od 1. februára upraví ponuku svojich televíznych služieb – bude ich menej. Do budúcna sa sústredí najmä na služby s interaktívnejšími možnosťami pre zákazníka, ktoré v jeho portfóliu rastú najrýchlejšie.

Ku koncu januára Orange ukončí predaj svojej satelitnej televíznej služby Orange TV cez satelit. Existujúci zákazníci Orange TV cez satelit môžu službu využívať aj naďalej bez akejkoľvek zmeny. „Výrazné rozšírenie dostupnosti našich televíznych služieb v ostatných rokoch v kombinácii s obchodno-strategickým zameraním na služby s vyššou pridanou hodnotou nás priviedli k rozhodnutiu ukončiť predaj Orange TV cez satelit. Do budúcna sa plánujeme sústrediť najmä na televízne služby, ktoré nám umožňujú poskytovať bohatší obsah, viac funkcionalít a pridanej hodnoty pre zákazníka. Záujem o našu IPTV a jej zvyšujúca sa atraktivita z pohľadu zákazníkov toto smerovanie potvrdzuje,“ hovorí riaditeľ B2C marketingu a značky spoločnosti Orange Martin Hromkovič.

Ostatné televízne služby – Orange TV cez kábelOrange TV cez internet – Orange predáva a poskytuje aj naďalej. Pre svojich televíznych zákazníkov aj na tento rok pripravil ďalší pestrý televízny obsah, bezplatné televízne ochutnávky vybraných staníc, množstvo užitočných funkcionalít, a aj viaceré inovácie.

Orange TV cez satelit a dostupnosť IPTV

Službu Orange TV cez satelit spustil operátor v polovici augusta 2018 ako doplnok k portfóliu svojich hlavných Orange TV služieb. Jej cieľom bolo sprístupniť bohatý obsah Orange TV čo najväčšiemu publiku. Vďaka rozširovaniu vlastnej siete i spolupráci s partnermi je aktuálna dostupnosť IPTV od Orangeu (Orange TV cez kábel) v porovnaní s letom 2018 viac ako dvojnásobná. Aktuálne k nej má prístup už viac ako 1,3 milióna domácností na Slovensku.

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Článok B2B Blog |

Vývoj mobilných sietí pokračuje rýchlym tempom a prináša revolúciu, ktorá mení spôsob, akým komunikujeme a pripájame zariadenia k internetu. V mnohých krajinách ako aj u nás dochádza k vypínaniu starších technológií, ako sú 2G a 3G, a k ich nahradzovaniu novšími, rýchlejšími a efektívnejšími sieťami, 4G a najmä 5G.

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Článok B2B Blog |

Zabezpečte svoju firmu pred kybernetickými hrozbami a nečakanými výpadkami s našimi komplexnými riešeniami IT infraštruktúry. Objavte naše riešenia.

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

Článok B2B Blog |

V roku 2024 sa očakávajú zaujímavé zmeny v oblasti telekomunikácií a IT. Pozrime sa na päť hlavných trendov ako ich predpovedajú odborníci zo spoločnosti Orange Slovensko.