Orange nahradí aktuálnu televíznu satelitnú platformu novou službou

Orange nahradí aktuálnu televíznu satelitnú platformu novou službou
Tlačové správy |

Portfólio súčasných Orange TV služieb čaká zmena. Aktuálnu Orange TV cez satelit nahradí nová služba.

Vzhľadom na ďalšie rozširovanie pevnej siete – vlastnej aj partnerskej – Orange prehodnocuje poskytovanie TV služby na vlastnej satelitnej platforme. Spoločnosť v januári tohto roka avizovala ukončenie predaja Orange TV cez satelit pre nových zákazníkov s cieľom priniesť službu s bohatším obsahom a funkcionalitou. Nová TV služba doplní existujúce portfólio Orange TV služieb s vlajkovou loďou v podobe káblovej IPTV, poskytovanej prostredníctvom optickej/metalickej technológie a Orange TV cez internet dostupnej odkiaľkoľvek.

„Výrazné rozšírenie dostupnosti našich televíznych služieb v ostatných rokoch v kombinácii s obchodno-strategickým zameraním na služby s vyššou pridanou hodnotou, nás priviedli k rozhodnutiu prejsť na alternatívu pôvodnej satelitnej služby. Pre zákazníkov prinesie bohatší obsah a viac funkcionalít, pričom na trh ju uvedieme v spolupráci s novým partnerom, spoločnosťou Canal+“, hovorí riaditeľ B2C marketingu a značky spoločnosti Orange Martin Hromkovič. Pôvodná platforma tak bude v priebehu jesene nahradená novou službou s väčším počtom TV staníc a novou štruktúrou. Pre existujúcich zákazníkov Orange TV cez satelit bude pripravená ponuka na migráciu – či už na káblovú IPTV, pokiaľ sú po novom v jej dostupnosti, alebo na novú satelitnú službu. Samotná ponuka, programový raster a ďalšie detaily budú oznámené pred jej spustením.

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Článok B2B Blog |

Vývoj mobilných sietí pokračuje rýchlym tempom a prináša revolúciu, ktorá mení spôsob, akým komunikujeme a pripájame zariadenia k internetu. V mnohých krajinách ako aj u nás dochádza k vypínaniu starších technológií, ako sú 2G a 3G, a k ich nahradzovaniu novšími, rýchlejšími a efektívnejšími sieťami, 4G a najmä 5G.

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Článok B2B Blog |

Zabezpečte svoju firmu pred kybernetickými hrozbami a nečakanými výpadkami s našimi komplexnými riešeniami IT infraštruktúry. Objavte naše riešenia.

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

Článok B2B Blog |

V roku 2024 sa očakávajú zaujímavé zmeny v oblasti telekomunikácií a IT. Pozrime sa na päť hlavných trendov ako ich predpovedajú odborníci zo spoločnosti Orange Slovensko.