Najrýchlejší optický internet od Orangeu pre každého čLOVEka teraz na 3 mesiace zadarmo

Najrýchlejší optický internet od Orangeu pre každého čLOVEka teraz na 3 mesiace zadarmo
Tlačové správy |

Zľava 100 % na mesačný poplatok za pevný optický internet počas 3 mesiacov, s ponukou Love aj extra zľava 5 € na hlasový paušál a dvojnásobok dát. Novú ponuku najrýchlejšieho optického internetu so zľavou môžu zákazníci Orangeu využiť už od zajtra.

Zákazníci, ktorí sa teraz rozhodnú pre Stredný alebo Prémiový internet na optickom pripojení s viazanosťou na 24 mesiacov, získajú 100 % zľavu z mesačného poplatku na internet na 3 mesiace používania služby a tiež 100 % zľavu na inštalačný poplatok.

Vďaka tomu môžu zákazníci využívať spoľahlivé a stabilné vysokorýchlostné pripojenie bez akýchkoľvek počiatočných nákladov a prvú faktúru dostanú až po 3 mesiacoch.

Ponuka platí rovnako pre domácnosti, ako aj pre firemných zákazníkov s programom PartnerNet Pro a FiberNet Pro, pričom využiť ju môžu aj existujúci zákazníci pri zvýšení ich aktuálneho programu pevného internetu. Po skončení trojmesačnej zľavy zákazníci môžu využívať najobľúbenejší Stredný internet s rýchlosťou až 500/100 Mbit/s iba za 16 € mesačne, prípadne Prémiový internet s prenosovými rýchlosťami až do 1 Gbit/s za 21 € mesačne.

S ponukou LOVE stále ešte výhodnejšie

Navyše, pre zákazníkov, ktorí si spojili svoje mobilné a pevné služby do ponuky Love, poskytuje Orange ďalšie atraktívne výhody. Zákazníci tak môžu získať zľavu 5 € mesačne na Stredný a vyšší paušál spolu s dvojnásobkom dát. Pri Základnom paušále je poskytnutý benefit vo forme dvojnásobku dát. Tieto benefity platia pri kombinácii služieb so Stredným a Prémiovým internetom. Vďaka ponuke Love tak môžu zákazníci ušetriť ďalších 120 € za dva roky.

Viac informácií nájdete na webstránke orange.sk.

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Článok B2B Blog |

Vývoj mobilných sietí pokračuje rýchlym tempom a prináša revolúciu, ktorá mení spôsob, akým komunikujeme a pripájame zariadenia k internetu. V mnohých krajinách ako aj u nás dochádza k vypínaniu starších technológií, ako sú 2G a 3G, a k ich nahradzovaniu novšími, rýchlejšími a efektívnejšími sieťami, 4G a najmä 5G.

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Článok B2B Blog |

Zabezpečte svoju firmu pred kybernetickými hrozbami a nečakanými výpadkami s našimi komplexnými riešeniami IT infraštruktúry. Objavte naše riešenia.

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

Článok B2B Blog |

V roku 2024 sa očakávajú zaujímavé zmeny v oblasti telekomunikácií a IT. Pozrime sa na päť hlavných trendov ako ich predpovedajú odborníci zo spoločnosti Orange Slovensko.