Dobrý tip pre zákazníkov Orangeu

Dobrý tip pre zákazníkov Orangeu
Tlačové správy |

Samsung Galaxy s podporou 5G sietí s extra zľavou

Vlajkové 5G lode z dielne Samsungu s dodatočnou extra zľavou - to je prekvapenie, ktoré si Orange pripravil pre všetkých zákazníkov, ktorí sa teraz rozhodnú pre niektorý zo smartfónov Samsung Galaxy s hlasovým paušálom.

Pätica Samsung smartfónov s podporou 5G s extra zľavou

Pre všetkých zákazníkov, ktorí chcú naplno využívať výhody najkvalitnejšej mobilnej siete na Slovensku a zároveň byť pripravení na príchod 5G sietí už dnes, Orange pripravil bohatú nádielku smartfónov z dielne Samsung s dodatočnou extra zľavou k hlasovému paušálu.

Zákazníci si môžu vybrať výborne vybavený Samsung Galaxy A32 5G v čiernom alebo fialovom prevedení so zľavou 40 eur za bezkonkurenčnú cenu 259 eur. Náročnejších zákazníkov zaručene poteší niektorý z radu Samsung Galaxy S21 5G so zľavou až 150 eur, konkrétne modely Galaxy S21 5G za 699 eur, S21+ 5G s cenou 899 eur alebo ultimátny Galaxy S21 Ultra 5G za 1099 eur. Okrem toho je pre nich pripravený aj Samsung Galaxy Z Flip 5G gray so zľavou 170 eur vo finálnej cene za 1129 eur.

Všetky nové smartfóny môžu zákazníci Orangeu získať či už s paušálmi Go na splátky už od 1 eura, ako aj bez paušálu a viazanosti v plnej sume. Zároveň, všetky zariadenia si zákazníci môžu zakúpiť bezpečne z pohodlia svojich domovov cez Orange e-shop.

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Článok B2B Blog |

Vývoj mobilných sietí pokračuje rýchlym tempom a prináša revolúciu, ktorá mení spôsob, akým komunikujeme a pripájame zariadenia k internetu. V mnohých krajinách ako aj u nás dochádza k vypínaniu starších technológií, ako sú 2G a 3G, a k ich nahradzovaniu novšími, rýchlejšími a efektívnejšími sieťami, 4G a najmä 5G.

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Článok B2B Blog |

Zabezpečte svoju firmu pred kybernetickými hrozbami a nečakanými výpadkami s našimi komplexnými riešeniami IT infraštruktúry. Objavte naše riešenia.

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

Článok B2B Blog |

V roku 2024 sa očakávajú zaujímavé zmeny v oblasti telekomunikácií a IT. Pozrime sa na päť hlavných trendov ako ich predpovedajú odborníci zo spoločnosti Orange Slovensko.