Ďalšia novinka v Go Yoxo

Ďalšia novinka v Go Yoxo
Tlačové správy |

Teraz už aj s akciovým mobilom, alebo ďalšími dátami navyše.

Orange pokračuje v zatraktívňovaní paušálu pre študentov a učiteľov Go Yoxo. Zákazníci ho od zajtra môžu získať už aj so zľavou na mobilný telefón, ak si ho zoberú s viazanosťou na 12 alebo 24 mesiacov. Tí, ktorí nový mobil nepotrebujú, a tiež sa rozhodnú zaviazať sa, môžu s viazanosťou na 15 mesiacov získať 1 GB dát extra mesačne.

Obľúbený paušál pre mladých Go Yoxo ponúkal Orange doteraz iba bez viazanosti. Od 22. septembra už môžu zákazníci využiť aj možnosť zmluvne sa zaviazať a získať výhody navyše, či už vo forme príspevku na nový mobil, alebo dát navyše.

Pri zmluvnej viazanosti 12 mesiacov získa zákazník jednorazovú zľavu na nový telefón vo výške 9,75 eur. Pri viazanosti 24 mesiacov je táto zľava dvojnásobná, teda 19,50 eur. Po novom je takisto možné zaviazať sa aj bez zariadenia, a to na 15 mesiacov. V takom prípade zákazník získa k paušálu ďalší 1 GB dát mesačne navyše počas celej doby viazanosti.

V prípade kúpy paušálu Go Yoxo cez e-shop je automaticky zákazníkom uplatňovaná ďalšia jednorazová zľava na mobil vo výške 10 eur. Spolu tak zákazník môže ušetriť na mobilnom telefóne ku Go Yoxo až 29,50 eur.

Najvýhodnejší paušál pre všetkých študentov a učiteľov

Študentský paušál Go Yoxo ponúka neobmedzené hovory a správy, 5 GB predplatených dát, neobmedzený prístup na obľúbené chatovacie aplikácie a sociálne siete za 15 € mesačne. Jeho súčasťou je jedinečný Yoxo Market, na ktorom môžu zákazníci obchodovať so svojimi dátami. Vďaka ponuke #dnesdatujem má každý zákazník Go Yoxo zároveň bezplatnú možnosť využívať neobmedzené dáta až osem dní v mesiaci. Ak dní s neobmedzenými dátami potrebuje viac, za každú ďalšiu aktiváciu neobmedzeného denného balíka dát zákazník zaplatí 1,50 eur.

Študentský paušál Go Yoxo si môžu aktivovať všetci žiaci a študenti ZŠ, SŠ a VŠ vo veku od 15 do 26 rokov s preukazom ISIC, EURO<26 a učitelia s kartou ITIC.

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Prosím, uvoľnite miesto mladším!

Článok B2B Blog |

Vývoj mobilných sietí pokračuje rýchlym tempom a prináša revolúciu, ktorá mení spôsob, akým komunikujeme a pripájame zariadenia k internetu. V mnohých krajinách ako aj u nás dochádza k vypínaniu starších technológií, ako sú 2G a 3G, a k ich nahradzovaniu novšími, rýchlejšími a efektívnejšími sieťami, 4G a najmä 5G.

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Ochrana IT infraštruktúry: Od dátových centier k virtuálnym serverom

Článok B2B Blog |

Zabezpečte svoju firmu pred kybernetickými hrozbami a nečakanými výpadkami s našimi komplexnými riešeniami IT infraštruktúry. Objavte naše riešenia.

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

5 očakávaných trendov v telekomunikáciách a IT v roku 2024

Článok B2B Blog |

V roku 2024 sa očakávajú zaujímavé zmeny v oblasti telekomunikácií a IT. Pozrime sa na päť hlavných trendov ako ich predpovedajú odborníci zo spoločnosti Orange Slovensko.