Smart Tracking

Efektívne riešenie pre monitoring objektov.

Efektívne riešenie pre monitoring objektov.

Smart Tracking je služba, ktorá umožňuje zistiť aktuálnu polohu a monitoring pohybu zákazníckych objektov a aktív, ako sú zariadenia, stroje, kontajnery, palety a pod. Zákazník tak má vždy prehľad, kde sa sledovaný predmet práve nachádza.

Vlastnosti služby

Komplexné riešenie na monitoring pohybu

Majte vždy aktuálny prehľad o polohe a pohybe svojich aktív. Okrem integrovaného akcelerometra sú naše osobné trackery navyše vybavené aj tlačidlom SOS.

Prehľadný portál na správu a sledovanie objektov

Prinášame vám prehľadný portál, v ktorom môžete vytvárať svoje skupiny objektov, spravovať ich, nastaviť rôzne alarmy, zobraziť informácie o pohybe aktív.

Dlhá prevádzka zariadení bez potreby pripojenia

Zariadenia majú v sebe zabudovaný zdroj elektrickej energie a vedia fungovať dlhý čas autonómne bez prídavného zdroja energie alebo nabitia batérie.

Univerzálnosť a široká využiteľnosť riešenia

Riešenie je navrhnuté tak, aby bolo využiteľné širokospektrálne: v priemysle, stavebníctve, doprave, vo verejných službách či v agrosektore na monitoring zariadení aj osôb.

Informácie o produkte

Finálne riešenia sa navrhujú na mieru, podľa požiadaviek zákazníka. Vždy závisia od konkrétnej aplikácie či od prípadu použitia. Každé riešenie sa skladá z dvoch hlavných komponentov:

Smart Tracking portál

Prehľadný zákaznícky portál na správu a monitoring aktív. Portál je pripravený na zobrazenie vonkajších aj vnútorných lokalizácií, pohybov, má široké spektrum nastaviteľných alarmov a notifikácií.

Základné služby:

  • Lokalizácia
  • Tracking
  • Geofencing

Špeciálne zariadenia

Použité zariadenia sú vybavené vstavanou batériou. Komunikácia cez nízkoenergetickú sieť Orange zabezpečuje dlhé fungovanie zariadení na jedno nabitie.

Dve skupiny zariadení:

  • Osobné trackery – malé zariadenia, dostupné SOS tlačidlo, fungujú na báze sietí LTE‑M
  • Priemyselné trackery – robustné zariadenia aj na náročnejšie zaobchádzanie, fungujú na báze GSM, LTE‑M a LoRa sietí

Služby Internet vecí IoT a Telemetria

Internet vecí

Internet vecí označuje sieťovú infraštruktúru, ktorá umožňuje prepojenie viacerých zariadení, ich komunikáciu medzi sebou a ovládanie na diaľku.

Viac o ponuke

Telemetrické paušály

Kvalitné pripojenie na telemetrických SIM kartách v kombinácii so SIM manažérom, ktoré vám umožňuje kontrolu zariadení aj na diaľku.

Viac o ponuke

Často kladené otázky

Využite náš Smart tracking

Ak máte záujem o ďalšie informácie o službách, nechajte nám vaše kontaktné údaje. Náš obchodný zástupca sa vám ozve.