Efektívnejšie podnikanie s Orangeom

ESET Mobile Security

Chráňte svoje mobilné zariadenia s operačným systémom Android aj v prípade, že ich nemáte práve pri sebe. Aplikácia ESET Mobile Security pracuje perfektne v horizontálnej orientácii a je tak vhodná pre tablety, rovnako ako aj pre smartfóny.

Samsung Galaxy Note9

Využite prémiový paušál Go Biznis 55 € s neobmedzeným volaním a 15 GB dát so Samsung Galaxy Note9

FiberNet Biznis

Rýchle, vysokokvalitné a bezpečné pripojenie cez optickú sieť od Orangeu vám zaručí ultrarýchle sťahovanie a odosielanie dát pre váš biznis.

Backup Expert

Chráňte svoje dáta pred stratou, poškodením či krádežou so službou Backup Expert. Služba prináša bezpečný spôsob na automatické zálohovanie a synchronizáciu firemných dát s garanciou profesionálneho šifrovania.

Internet pre firmy

Rýchly prístup k vášmu biznisu odkiaľkoľvek je dôležitý. Vyberte si pevný internet s rýchlosťou až 500 Mbit/s alebo Firemný 4G internet v pokrytí takmer kdekoľvek.

Samsung A7

Tri fotoaparáty. Nový pohľad na svet.

Orange TechPark

Objavte najmodernejšie a najbezpečnejšie priestory s hardvérovými a softvérovými riešeniami prispôsobené vašim potrebám.
Viac o službách TechParku

Inovácie

Internet vecí

Internet vecí umožňuje bezdrôtové prepojenie vašich zariadení s internetom, ktoré prináša nové možnosti vzájomnej interakcie jednotlivých systémov na diaľku.

Privacy Box

Orange Privacy Box je unikátna platforma na bezpečnú výmenu citlivých informácií a dokumentov, s ktorou môžete mať istotu, že vaša biznis komunikácia bude v bezpečí.

Samsung Knox

Mobilné zabezpečenie, ktoré sa začína už na úrovni čipu.