Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 512GB black
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 512GB black
Popis
Pri kúpe tohto zariadenia získate do 15 dní od prevzatia zásielky kupón v hodnote 150 € na nákup druhého zariadenia rovnakej značky. Fotoaparát s 200+12+10+50 MPx optikou, 3x optický zoom, bezdrôtové a reverzné nabíjanie, AMOLED 2X displej, IP68
Viazanosť 24 mesiacov
Paušál prispôsobený každému podnikaniu
Či podnikáte mesiac alebo roky, BiZ! paušál je tu pre každého podnikateľa. Vyskladajte si ponuku presne podľa potrieb svojej firmy.
Nastavenie objednávky
1. Výber čísla
2. Výber paušálu
- 1× výber extra benefitu k paušálu
- nekonečné volania
- nekonečné SMS/MMS
- viac rýchlych dát len za 5,13 €
-
Extra benefit na výber
-
Možnosť aktivovať službu Online ochrana
-
Zľava až do 258,50 € na zariadenie
48,18 €/mes. s DPH
To najlepšie z najlepšieho
Inovatívna funkcia Privacy display
Nightography video, S Pen
Umelá inteligencia priamo v telefóne
Parametre zariadenia
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 214 g |
| Rozmery | 163,6 × 78,1 × 7,9 |
Batéria
| Kapacita | 5000 mAh |
GPS a aplikácie
| GPS | áno |
Pamäť
| Operačná pamäť | 12288 MB |
| Veľkosť úložiska | 512 GB |
Displej
| Rozlíšenie | 3120 × 1440 |
| Uhlopriečka | 6,9" |
| Typ | Dynamic AMOLED 2X |
Foto a video
| Fotoaparát zadný | 200 MPx |
| Fotoaparát predný | 12 MPx |
Systém a procesor
| Operačný systém | Android 16 |
| Typ procesora | Snapdragon 8 Elite Gen 5 for Galaxy |
| Grafický čip | Adreno 840 |
SIM
| Slot na dve SIM karty | áno |
| Nano SIM | áno |
| eSIM | áno |
Konektivita
| 4G | áno |
| 5G | áno |
| VoLTE | áno |
| Bluetooth | áno |
| Wi-Fi | áno |
| VoWiFi | áno |
Obsah balenia
| Náhlavná súprava | nie |
| Batéria | nie |
| Používateľská príručka | nie |
| Nabíjačka | nie |
Ostatné
| Farba | čierna |
| Hlasový paušál | Mesačný poplatok | Cena na e‑shope | |
|---|---|---|---|
| Pro Biznis Optimal | 20,50 € | 1449 € | |
| Pro Biznis Classic | 27,68 € | 1394,50 € | |
| Pro Biznis Extra | 37,92 € | 1322,54 € | |
| Pro Biznis Exclusive | 48,18 € | 1230,50 € | |
| Pro Biznis Premium | 71,75 € | 1034 € |